Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dovydas Razas 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Razas, O.Jaciuk        
 32       ->        
   D.Razas, O.Jaciuk      
 17   Vaidotas Prevelis 
 Lina Masalskytė 
    15:0  15:1      
 V.Prevelis, L.Masalskytė        
 16   Simonas Jocys 
 Anna Kosmač 
  13:15  15:10  15:11        
     D.Razas, O.Jaciuk    
 9   Lukas Litvinas 
 Gabija Čekauskaitė 
      15:0  15:1    
 L.Litvinas, G.Čekauskaitė        
 24   Vaidotas Česnavičius 
 Anna Semionova 
  15:8  15:3        
   Ž.Eismontas, S.Buitkutė      
 25   Edvardas Liubertas 
 Anastasija Korobova 
    15:10  7:15  15:8      
 Ž.Eismontas, S.Buitkutė        
 8   Žygimantas Eismontas 
 Sabina Buitkutė 
  15:17  15:7  15:8        
       D.Razas, O.Jaciuk  
 5   Andrius Girdžijauskas 
 Jevgenija Novik 
        15:7  15:10  
 A.Girdžijauskas, J.Novik        
 28       ->        
   A.Girdžijauskas, J.Novik      
 21   Tautvydas Liorančas 
 Laura Šimukauskaitė 
    15:0  15:0      
 L.Zavadskis, I.Adomaitytė        
 12   Linas Zavadskis 
 Indrė Adomaitytė 
  15:0  15:0        
     E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė    
 13   Martynas Prevelis 
 Indrė Starevičiutė 
      15:5  15:5    
 M.Prevelis, I.Starevičiutė        
 20   Egidijus Šakalys 
 Emilija Liočaitė 
  15:1  15:3        
   E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė      
 29         15:5  15:0      
 E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė        
 4   Edvinas Jenkus 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->         1-a vieta
         A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Ramūnas Stapušaitis 
 Aušra Lapytė 
          15:11  15:9
 R.Stapušaitis, A.Lapytė        
 30       ->        
   R.Stapušaitis, A.Lapytė      
 19   Mantas Stasiulis 
 Aivara Kaladytė 
    15:3  15:0      
 M.Ščelys, A.Meirytė        
 14   Marius Ščelys 
 Amanda Meirytė 
  15:9  9:15  15:9        
     R.Stapušaitis, A.Lapytė    
 11   Aidanas Janavičius 
 Rugilė Gečaitė 
      15:4  15:7    
 A.Janavičius, R.Gečaitė        
 22   Laurynas Sparnauskis 
 Erika Noreikaitė 
  15:0  15:1        
   J.Markūnas, V.Špelverytė      
 27         15:10  15:11      
 J.Markūnas, V.Špelverytė        
 6   Joris Markūnas 
 Vaida Špelverytė 
  ->        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 7   Alan Plavin 
 Diana Jaciuk 
        15:5  11:15  17:14  
 A.Plavin, D.Jaciuk        
 26       ->        
   A.Plavin, D.Jaciuk      
 23   Povilas Bartušis 
 Justina Mažonaitė 
    10:15  15:4  15:4      
 A.Narkis, V.Guseva        
 10   Augustinas Narkis 
 Viktorija Guseva 
  15:0  15:1        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 15   Aivaras Maskaliūnas 
 Giedrė Liorančaitė 
      15:1  15:3    
 I.Geštautas, J.Dimšaitė        
 18   Ignas Geštautas 
 Justina Dimšaitė 
  3:15  15:5  15:13      E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė
 31         15:0  15:0    R.Stapušaitis, A.Lapytė   15:10  15:11
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 2   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       Ž.Eismontas, S.Buitkutė    
       
       A.Girdžijauskas, J.Novik   ->   5-a vieta
       
       J.Markūnas, V.Špelverytė     
       
       A.Plavin, D.Jaciuk   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Prevelis, L.Masalskytė      
       
     L.Litvinas, G.Čekauskaitė   ->    
       
     L.Zavadskis, I.Adomaitytė       
       
     M.Prevelis, I.Starevičiutė   ->     9-a vieta
       
     M.Ščelys, A.Meirytė       
       
     A.Janavičius, R.Gečaitė   ->    
       
     A.Narkis, V.Guseva       
       
     I.Geštautas, J.Dimšaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   S.Jocys, A.Kosmač   ->      
       
   V.Česnavičius, A.Semionova         
       
   E.Liubertas, A.Korobova   ->      
       
          
       
   T.Liorančas, L.Šimukauskaitė   ->      
       
   E.Šakalys, E.Liočaitė         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
   M.Stasiulis, A.Kaladytė   ->      
       
   L.Sparnauskis, E.Noreikaitė         
       
    ->      
       
          
       
   P.Bartušis, J.Mažonaitė   ->      
       
   A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 98 
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.