Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-01-29, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius 
 Anastasija Tolstaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius, A.Tolstaja        
 32       ->        
   Š.Bilius, A.Tolstaja      
 17   Ignas Geštautas 
 Aivara Kaladytė 
    15:0  15:0      
 P.Bartušis, V.Beinoraitė        
 16   Povilas Bartušis 
 Viktorija Beinoraitė 
  15:5  13:15  15:6        
     Š.Bilius, A.Tolstaja    
 9   Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
      15:8  15:1    
 A.Plavin, V.Tverskaja        
 24       ->        
   G.Miestauskas, R.Gečaitė      
 25         15:5  15:7      
 G.Miestauskas, R.Gečaitė        
 8   Giedrius Miestauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  ->        
       Š.Bilius, A.Tolstaja  
 5   Vaidotas Vitkauskas 
 Jevgenija Novik 
        15:12  15:2  
 V.Vitkauskas, J.Novik        
 28       ->        
   V.Vitkauskas, J.Novik      
 21         15:4  15:2      
 V.Vaivada, I.Starevičiutė        
 12   Vilius Vaivada 
 Indrė Starevičiutė 
  ->        
     D.Razas, O.Jaciuk    
 13   Andrius Girdžijauskas 
 Greta Bertauskaitė 
      15:11  15:6    
 A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė        
 20   Marius Ščelys 
 Aušra Lapytė 
  15:6  15:2        
   D.Razas, O.Jaciuk      
 29         15:1  15:0      
 D.Razas, O.Jaciuk        
 4   Dovydas Razas 
 Oksana Jaciuk 
  ->         1-a vieta
         Š.Bilius, A.Tolstaja
 3   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
          15:10  15:9
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 30       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 19         15:0  15:0      
 L.Litvinas, J.Dimšaitė        
 14   Lukas Litvinas 
 Justina Dimšaitė 
  ->        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11   Mantas Stasiulis 
 Amanda Meirytė 
      15:2  15:13    
 M.Stasiulis, A.Meirytė        
 22       ->        
   A.Jankus, V.Špelverytė      
 27         15:4  15:1      
 A.Jankus, V.Špelverytė        
 6   Andrius Jankus 
 Vaida Špelverytė 
  ->        
       R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė  
 7   Aleksandr Kovaliov 
 Urtė Rokaitė 
        15:2  15:6  
 A.Kovaliov, U.Rokaitė        
 26       ->        
   A.Kovaliov, U.Rokaitė      
 23         15:1  15:1      
 J.Markūnas, G.Čekauskaitė        
 10   Joris Markūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
     R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė    
 15   Alvydas Jockus 
 Daina Kairytė 
      15:6  15:9    
 A.Jockus, D.Kairytė        
 18   Tautvydas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
  15:4  15:0      D.Razas, O.Jaciuk   3-a vieta
   R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė    D.Razas, O.Jaciuk
 31         15:4  15:2    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   15:5  13:15  15:12
 R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė        
 2   Ramūnas Stapušaitis 
 Akvilė Stapušaitytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Miestauskas, R.Gečaitė    
       G.Miestauskas, R.Gečaitė  
       V.Vitkauskas, J.Novik     B/Ž   5-a vieta
         A.Kovaliov, U.Rokaitė
       A.Jankus, V.Špelverytė     15:4  15:10
       A.Kovaliov, U.Rokaitė  
       A.Kovaliov, U.Rokaitė   15:11  15:12  
           
           
         V.Vitkauskas, J.Novik   7-a vieta
       
         A.Jankus, V.Špelverytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Bartušis, V.Beinoraitė      
       
     A.Plavin, V.Tverskaja   ->    
       
     V.Vaivada, I.Starevičiutė       
       
     A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė   ->     9-a vieta
       
     L.Litvinas, J.Dimšaitė       
       
     M.Stasiulis, A.Meirytė   ->    
       
     J.Markūnas, G.Čekauskaitė       
       
     A.Jockus, D.Kairytė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   I.Geštautas, A.Kaladytė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   M.Ščelys, A.Lapytė         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   T.Liorančas, G.Liorančaitė         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 100 101 
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.