Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix", Data: 2005-02-12, Vieta: Žalgirių m-kla, Tauragė.  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vladislavas Bobrovas    Dėl 1-16 vietos        
 V.Bobrovas        
 32       ->        
   V.Bobrovas      
 17   Arnas Kučinskas      15:0  15:0      
 P.Bartušis        
 16   Petras Bartušis    ->        
     V.Bobrovas    
 9   Marius Česnavičius        15:6  15:3    
 M.Česnavičius        
 24       ->        
   L.Rimkus      
 25         15:0  15:4      
 L.Rimkus        
 8   Lukas Rimkus    ->        
       L.Sparnauskis  
 5   Julius Bužas          15:3  15:12  
 J.Bužas        
 28       ->        
   J.Bužas      
 21         15:1  15:2      
 L.Kavaliauskas        
 12   Lukas Kavaliauskas    ->        
     L.Sparnauskis    
 13   Tadas Vekeris        15:8  15:4    
 T.Vekeris        
 20       ->        
   L.Sparnauskis      
 29         15:2  15:1      
 L.Sparnauskis        
 4   Laurynas Sparnauskis    ->         1-a vieta
         M.Atkočaitis
 3   Martynas Atkočaitis            15:8  15:11
 M.Atkočaitis        
 30       ->        
   M.Atkočaitis      
 19         15:0  15:0      
 K.Kvasas        
 14   Karolis Kvasas    ->        
     M.Atkočaitis    
 11   Deividas Lembertas        15:1  15:1    
 D.Lembertas        
 22       ->        
   R.Šileris      
 27         15:9  15:5      
 R.Šileris        
 6   Renaldas Šileris    ->        
       M.Atkočaitis  
 7   Domantas Bartušis          15:2  15:9  
 D.Bartušis        
 26       ->        
   D.Bartušis      
 23         15:4  15:1      
 A.Urbutis        
 10   Arnas Urbutis    ->        
     T.Liorančas    
 15   Eimantas Lindžius        15:2  15:2    
 E.Lindžius        
 18   Kęstas Katkauskas    ->      V.Bobrovas   3-a vieta
   T.Liorančas    T.Liorančas
 31         15:2  15:0    T.Liorančas   17:16  15:2
 T.Liorančas        
 2   Tautvydas Liorančas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Rimkus    
       L.Rimkus  
       J.Bužas   15:6  15:12   5-a vieta
         L.Rimkus
       R.Šileris     15:2  15:5
       D.Bartušis  
       D.Bartušis   15:12  15:12  
           
           
         J.Bužas   7-a vieta
         J.Bužas
         R.Šileris   15:3  15:11
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Bartušis      
     M.Česnavičius    
     M.Česnavičius   15:8  15:3    
       L.Kavaliauskas  
     L.Kavaliauskas     13:15  15:6  17:14  
     L.Kavaliauskas    
     T.Vekeris   15:9  15:7     9-a vieta
         D.Lembertas
     K.Kvasas       15:4  15:9
     D.Lembertas    
     D.Lembertas   15:9  15:7    
       D.Lembertas  
     A.Urbutis     15:13  15:2  
     A.Urbutis    
     E.Lindžius   15:2  15:3    
           
         M.Česnavičius   11-a vieta
         A.Urbutis
         A.Urbutis   15:14  15:11
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Bartušis    
       T.Vekeris  
       T.Vekeris   15:2  15:2   13-a vieta
         K.Kvasas
       K.Kvasas     15:4  15:11
       K.Kvasas  
       E.Lindžius   15:2  15:7  
           
           
         P.Bartušis   15-a vieta
         P.Bartušis
    Dėl 17-32 vietos      E.Lindžius   15:9  12:15  15:11
         
       
   A.Kučinskas   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   K.Katkauskas         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 100 101 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.