Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 17   Povilas Bartušis 
 Justina Tvaskaitė 
    15:1  15:0      
 T.Liorančas, L.Sprainytė        
 16   Tautvydas Liorančas 
 Lina Sprainytė 
  15:12  15:6        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Saulius Šaltmeris 
 Giedrė Liorančaitė 
      15:2  15:1    
 S.Šaltmeris, G.Liorančaitė        
 24       ->        
   S.Šaltmeris, G.Liorančaitė      
 25         15:12  12:15  15:5      
 L.Litvinas, I.Starevičiutė        
 8   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  ->        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Joris Markūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
        15:1  15:1  
 J.Markūnas, G.Čekauskaitė        
 28       ->        
   J.Markūnas, G.Čekauskaitė      
 21   Lukas Rimkus 
 Ieva Linkutė 
    15:0  15:2      
 M.Stasiulis, G.Katauskytė        
 12   Mantas Stasiulis 
 Gintarė Katauskytė 
  15:0  15:1        
     A.Plavin, U.Rokaitė    
 13   Žygimantas Eismontas 
 Sabina Buitkutė 
      15:12  15:4    
 Ž.Eismontas, S.Buitkutė        
 20   Laurynas Sparnauskis 
 Ieva Sabaliauskaitė 
  15:1  15:0        
   A.Plavin, U.Rokaitė      
 29         15:4  15:3      
 A.Plavin, U.Rokaitė        
 4   Alan Plavin 
 Urtė Rokaitė 
  ->         1-a vieta
         A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Edvinas Jenkus 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
          15:11  15:5
 E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė      
 19   Aivaras Maskaliūnas 
 Jovita Zinytė 
    15:1  15:4      
 M.Ščelys, A.Meirytė        
 14   Marius Ščelys 
 Amanda Meirytė 
  15:1  15:1        
     E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė    
 11   Daumantas Vitkauskas 
 Rūta Strockytė 
      15:9  15:7    
 D.Vitkauskas, R.Strockytė        
 22       ->        
   E.Slušnys, V.Tverskaja      
 27         15:0  15:1      
 E.Slušnys, V.Tverskaja        
 6   Edgaras Slušnys 
 Viktorija Tverskaja 
  ->        
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 7   Andrius Girdžijauskas 
 Justina Dimšaitė 
        15:7  15:5  
 A.Girdžijauskas, J.Dimšaitė        
 26       ->        
   A.Girdžijauskas, J.Dimšaitė      
 23         4:15  15:13  15:1      
 A.Janavičius, I.Adomaitytė        
 10   Aidanas Janavičius 
 Indrė Adomaitytė 
  ->        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 15   Augustinas Narkis 
 Diana Jaciuk 
      15:4  15:3    
 A.Narkis, D.Jaciuk        
 18   Georgij Pancyrev 
 Jekaterina Muchina 
  15:1  15:6      A.Plavin, U.Rokaitė   3-a vieta
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė
 31         15:4  15:2    E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė   15:8  15:9
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 2   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Šaltmeris, G.Liorančaitė    
       J.Markūnas, G.Čekauskaitė  
       J.Markūnas, G.Čekauskaitė   15:6  15:5   5-a vieta
         E.Slušnys, V.Tverskaja
       E.Slušnys, V.Tverskaja     15:14  15:9
       E.Slušnys, V.Tverskaja  
       A.Girdžijauskas, J.Dimšaitė   5:15  15:1  15:6  
           
           
         S.Šaltmeris, G.Liorančaitė   7-a vieta
       
         A.Girdžijauskas, J.Dimšaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Liorančas, L.Sprainytė      
       
     L.Litvinas, I.Starevičiutė   ->    
       
     M.Stasiulis, G.Katauskytė       
       
     Ž.Eismontas, S.Buitkutė   ->     9-a vieta
       
     M.Ščelys, A.Meirytė       
       
     D.Vitkauskas, R.Strockytė   ->    
       
     A.Janavičius, I.Adomaitytė       
       
     A.Narkis, D.Jaciuk   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   P.Bartušis, J.Tvaskaitė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
   L.Rimkus, I.Linkutė   ->      
       
   L.Sparnauskis, I.Sabaliauskaitė         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
   A.Maskaliūnas, J.Zinytė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   G.Pancyrev, J.Muchina         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 98 
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.