Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos, Data: 2005-06-25, Vieta: Klaipėda, Melnragė, Burių g.  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Oksana Jaciuk 
 Urtė Rokaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 O.Jaciuk, U.Rokaitė        
 32       ->        
   O.Jaciuk, U.Rokaitė      
 17   Gintautė Railaitė 
 Saulė Siliūnaitė 
    21:1      
 G.Railaitė, S.Siliūnaitė        
 16   Raimonda Jocytė 
 Erika Endriužytė 
  21:8        
     O.Jaciuk, U.Rokaitė    
 9   Erika Noreikaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
      21:3    
 E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė        
 24       ->        
   G.Katauskytė, L.Sprainytė      
 25         21:11      
 G.Katauskytė, L.Sprainytė        
 8   Gintarė Katauskytė 
 Lina Sprainytė 
  ->        
       O.Jaciuk, U.Rokaitė  
 5   Justina Dimšaitė 
 Indrė Starevičiutė 
        15:0  15:1  
 J.Dimšaitė, I.Starevičiutė        
 28       ->        
   J.Dimšaitė, I.Starevičiutė      
 21         21:3      
 K.Balbukovaitė, E.Galentaitė        
 12   Karolina Balbukovaitė 
 Eglė Galentaitė 
  ->        
     D.Jaciuk, V.Guseva    
 13   Greta Parnarauskaitė 
 Eimantė Samuilytė 
      21:13    
 G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė        
 20       ->        
   D.Jaciuk, V.Guseva      
 29         21:2      
 D.Jaciuk, V.Guseva        
 4   Diana Jaciuk 
 Viktorija Guseva 
  ->         1-a vieta
         O.Jaciuk, U.Rokaitė
 3   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
          15:1  15:8
 G.Liorančaitė, A.Meirytė        
 30       ->        
   G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 19         21:1      
 N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė        
 14   Neringa Gulbinskaitė 
 Ernesta Pakulnytė 
  ->        
     G.Liorančaitė, A.Meirytė    
 11   Emilija Untė 
 Ieva Linkutė 
      21:10    
 E.Untė, I.Linkutė        
 22       ->        
   D.Kairytė, R.Kaubrytė      
 27         21:16      
 D.Kairytė, R.Kaubrytė        
 6   Daina Kairytė 
 Raminta Kaubrytė 
  ->        
       R.Strockytė, G.Voitechovskaja  
 7   Aivara Kaladytė 
 Emilija Liočaitė 
        15:0  15:5  
 A.Kaladytė, E.Liočaitė        
 26       ->        
   A.Kaladytė, E.Liočaitė      
 23         21:10      
 J.Movšovič, A.Semionova        
 10   Jevgenija Movšovič 
 Anna Semionova 
  ->        
     R.Strockytė, G.Voitechovskaja    
 15   Ramunė Ričkutė 
 Gintarė Gečaitė 
      21:0    
 R.Ričkutė, G.Gečaitė        
 18   Natalija Chavina 
 Julija Sudeikytė 
  21:12      D.Jaciuk, V.Guseva   3-a vieta
   R.Strockytė, G.Voitechovskaja    D.Jaciuk, V.Guseva
 31         21:2    G.Liorančaitė, A.Meirytė   15:8  15:9
 R.Strockytė, G.Voitechovskaja        
 2   Rūta Strockytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Katauskytė, L.Sprainytė    
       J.Dimšaitė, I.Starevičiutė  
       J.Dimšaitė, I.Starevičiutė   21:7   5-a vieta
         J.Dimšaitė, I.Starevičiutė
       D.Kairytė, R.Kaubrytė     21:9
       A.Kaladytė, E.Liočaitė  
       A.Kaladytė, E.Liočaitė     B/Ž  
           
           
         G.Katauskytė, L.Sprainytė   7-a vieta
         G.Katauskytė, L.Sprainytė
         D.Kairytė, R.Kaubrytė     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Railaitė, S.Siliūnaitė      
     E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė    
     E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė   21:1    
       E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė  
     K.Balbukovaitė, E.Galentaitė     21:9  
     K.Balbukovaitė, E.Galentaitė    
     G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė   21:8     9-a vieta
         E.Untė, I.Linkutė
     N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė       21:13
     E.Untė, I.Linkutė    
     E.Untė, I.Linkutė   21:1    
       E.Untė, I.Linkutė  
     J.Movšovič, A.Semionova     21:10  
     J.Movšovič, A.Semionova    
     R.Ričkutė, G.Gečaitė   21:6    
           
         K.Balbukovaitė, E.Galentaitė   11-a vieta
         J.Movšovič, A.Semionova
         J.Movšovič, A.Semionova   21:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Railaitė, S.Siliūnaitė    
       G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė  
       G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė   21:17   13-a vieta
         G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė
       N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė     21:15
       N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė  
       R.Ričkutė, G.Gečaitė   21:12  
           
           
         G.Railaitė, S.Siliūnaitė   15-a vieta
         G.Railaitė, S.Siliūnaitė
    Dėl 17-32 vietos      R.Ričkutė, G.Gečaitė   21:5
         
   R.Jocytė, E.Endriužytė      
   R.Jocytė, E.Endriužytė   ->      
     R.Jocytė, E.Endriužytė    
      ->    
       
    ->      
       R.Jocytė, E.Endriužytė  
        ->  
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
         R.Jocytė, E.Endriužytė
          21:11
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       N.Chavina, J.Sudeikytė  
        ->  
       
    ->      
     N.Chavina, J.Sudeikytė    
   N.Chavina, J.Sudeikytė     ->    
   N.Chavina, J.Sudeikytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 99 100 
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.