Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienai – Birštonas 2016, Data: 2016-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18  
 1   Aleksandr Mingaliov 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mingaliov, J.Treinytė      
 16       ->      
  [5] 10:25   A.Mingaliov, J.Treinytė    
 9   Raimondas Lingys 
 Dovilė Vasilevskytė 
    21:17  21:10 [26']    
[1] 10:00   A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė      
 8   Arūnas Daugaravičius 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:13  21:18 [27']      
    [12] 10:50   A.Mingaliov, J.Treinytė  
 5   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
      18:21  21:19  21:13 [39']  
 V.Jonikas, A.Krušataitė      
 12       ->      
  [6] 10:25   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė    
 13         21:16  21:18 [25']    
 S.Eibukas, J.Živatkauskaitė      
 4   Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [18] 11:15   R.Chomskis, B.Baranauskaitė
 3   Marius Armonas 
 Laima Chomskytė 
        21:18  17:21  26:24 [53']
 M.Armonas, L.Chomskytė      
 14       ->      
  [7] 10:25   M.Armonas, L.Chomskytė    
 11         21:14  21:19 [22']    
 A.Rimkus, J.Kareckienė      
 6   Albertas Rimkus 
 Jurgita Kareckienė 
  ->      
    [13] 10:50   R.Chomskis, B.Baranauskaitė  
 7   Romanas Chomskis 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:15  21:10 [26']  
[2] 10:00   R.Chomskis, B.Baranauskaitė      
 10   Evaldas Giedraitis 
 Agnė Simonavičiūtė 
  23:21  21:11 [21']      
  [8] 10:25   R.Chomskis, B.Baranauskaitė    
 15         18:21  21:18  21:18 [34']    
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->    S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   3-a vieta
      [19] 11:15   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė
       M.Armonas, L.Chomskytė   21:14  18:21  22:20 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė    
    [14] 10:50   V.Jonikas, A.Krušataitė  
     V.Jonikas, A.Krušataitė   21:17  21:16 [22']   5-a vieta
      [20] 11:15   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
     A.Rimkus, J.Kareckienė     21:15  22:20 [22']
    [15] 10:50   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:9  21:14 [27']  
         
         
       A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
      [21] 11:15   A.Rimkus, J.Kareckienė
       A.Rimkus, J.Kareckienė   21:12  21:13 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Lingys, D.Vasilevskytė    
   R.Lingys, D.Vasilevskytė   ->    
     R.Lingys, D.Vasilevskytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 10:25   E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė
        21:13  21:13 [41']
   .    
    ->    
     E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė  
   E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė     ->  
   E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 98 99 
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.