Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [27] 12:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 9   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
    14:21  21:15  21:10 [37']    
[21] 12:00   E.Litvinskas, J.Chomskytė      
 8   Rokas Grytė 
 Sigita Flaksienė 
  21:18  21:12 [28']      
    [38] 13:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 5   Mantas Papuška 
 Renata Staupelienė 
      21:10  15:21  21:18 [33']  
[22] 12:00   M.Papuška, R.Staupelienė      
 12   Saulius Noreika 
 Kristina Freimanaitė 
  21:19  21:7 [26']      
  [28] 12:25   V.Krasovskij, J.Sereckienė    
 13         21:8  21:18 [17']    
 V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 4   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [48] 14:30   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
 3   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
        21:15  21:8 [22']
 G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė      
 14       ->      
  [29] 12:50   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:11  21:18 [24']    
[23] 12:00   T.Jarutis, J.Pilypaitė      
 6   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  21:11  21:8 [22']      
    [39] 13:40   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
 7   Darius Matulaitis 
 Rima Januškienė 
      21:14  21:9 [19']  
[24] 12:00   D.Matulaitis, R.Januškienė      
 10   Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
  21:12  21:14 [26']      
  [30] 12:50   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 15         19:21  21:13  21:8 [28']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    V.Krasovskij, J.Sereckienė   3-a vieta
      [49] 14:30   E.Petrošius, V.Slušnienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:15  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Litvinskas, J.Chomskytė    
    [40] 13:40   E.Litvinskas, J.Chomskytė  
     M.Papuška, R.Staupelienė   21:16  22:20 [32']   5-a vieta
      [50] 14:55   E.Litvinskas, J.Chomskytė
     T.Jarutis, J.Pilypaitė     21:8  21:16 [25']
    [41] 14:05   T.Jarutis, J.Pilypaitė  
     D.Matulaitis, R.Januškienė   24:22  21:18 [27']  
         
         
       M.Papuška, R.Staupelienė   7-a vieta
      [51] 14:55   M.Papuška, R.Staupelienė
       D.Matulaitis, R.Januškienė   21:13  16:21  21:14 [52']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Grytė, S.Flaksienė    
   R.Grytė, S.Flaksienė   ->    
    [31] 12:50   R.Grytė, S.Flaksienė  
   S.Noreika, K.Freimanaitė     21:11  17:21  21:13 [29']  
   S.Noreika, K.Freimanaitė    
    ->     9-a vieta
      [42] 14:05   R.Grytė, S.Flaksienė
        21:14  21:17 [22']
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
    [32] 12:50   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė     21:14  21:19 [20']  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė    
    ->    
         
       S.Noreika, K.Freimanaitė   11-a vieta
      [43] 14:05   S.Noreika, K.Freimanaitė
       L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė   13:21  21:13  21:15 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 99 
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.