Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-04 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Arkadiusz Dydynski 
 Dawid Perkowski 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Dydynski, D.Perkowski      
 16       ->      
  [94] 12:45    K.Kisielewski, M.Podkowinski    
 9   Kamil Kisielewski 
 Mateusz Podkowinski 
    15:21  21:16  21:16 [34']    
[55] 17:00    K.Kisielewski, M.Podkowinski      
 8   Gustavs Brečs 
 Pauls Rozenvalds 
  21:7  21:9 [18']      
    [106] 17:00    M.Justel, B.Labarthe  
 5   Matteo Justel 
 Baptiste Labarthe 
      21:11  21:6 [17']  
[56] 17:00    M.Justel, B.Labarthe      
 12   Matas Mackevičius 
 Augustas Valatka 
  21:0  21:10 [16']      
  [95] 12:45    M.Justel, B.Labarthe    
 13   Roman Kolesov 
 Andrei Sokolov 
    21:13  22:24  21:5 [36']    
[57] 17:00    C.Driver, O.Stapleton      
 4   Charlie Driver 
 Oliver Stapleton 
  21:13  21:9 [17']       1-a vieta
      [110]    M.Justel, B.Labarthe
 3   Idel Davletbaev 
 Arslan Garifullin 
        21:14  21:14 [21']
[58] 17:00    T.Buza, M.Danielak      
 14   Tomasz Buza 
 Maksymilian Danielak 
  26:24  21:12 [27']      
  [91] 12:10    T.Buza, M.Danielak    
 11   Michal Aleksandrowicz 
 Mateusz Holub 
    21:10  21:18 [20']    
[59] 17:20    M.Aleksandrowicz, M.Holub      
 6   Dmitry Lanin 
 Egor Peresetskii 
  21:9  21:9 [16']      
    [104] 16:30    T.Buza, M.Danielak  
 7   Yohan Osvald 
 Arthur Wakhevitsch 
      21:16  23:21 [27']  
[60] 17:20    Y.Osvald, A.Wakhevitsch      
 10   Simas Novikas 
 Jonas Ožalas 
  21:10  21:16 [20']      
  [96] 12:55    Y.Osvald, A.Wakhevitsch    
 15   Jan Filipowicz 
 Sebastian Lenczewski 
    21:12  21:17 [23']    
[61] 17:30    A.Kamalov, O.Klausholm      
 2   Artem Kamalov 
 Oskar Klausholm 
  21:18  22:24  21:19 [37']    K.Kisielewski, M.Podkowinski   3-a vieta
     
       Y.Osvald, A.Wakhevitsch   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Dydynski, D.Perkowski    
     
     C.Driver, O.Stapleton   ->   5-a vieta
     
     M.Aleksandrowicz, M.Holub     ->
     
     A.Kamalov, O.Klausholm   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   G.Brečs, P.Rozenvalds   ->    
     
   M.Mackevičius, A.Valatka     ->  
     
   R.Kolesov, A.Sokolov   ->     9-a vieta
     
   I.Davletbaev, A.Garifullin       ->
     
   D.Lanin, E.Peresetskii   ->    
     
   S.Novikas, J.Ožalas     ->  
     
   J.Filipowicz, S.Lenczewski   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 104 105 
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.