Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-04 2019-10-04 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Artem Kamalov 
 Alisa Kironda 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Kamalov, A.Kironda        
 32       ->        
  [69] 19:00    A.Kamalov, A.Kironda      
 17   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
    21:13  21:13 [20']      
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė        
 16       ->        
    [77] 10:00    A.Kamalov, A.Kironda    
 9   Arslan Garifullin 
 Diana Gilmanova 
      21:18  21:16 [21']    
 A.Garifullin, D.Gilmanova        
 24       ->        
  [70] 19:00    A.Mitroszewski, J.Wojcik      
 25   Aleksander Mitroszewski 
 Julia Wojcik 
    21:18  21:18 [23']      
 A.Mitroszewski, J.Wojcik        
 8       ->        
      [97] 15:00    K.Kisielewski, K.Kisielewska  
 5   Gustavs Brečs 
 Arina Babre 
        21:11  28:26 [27']  
 G.Brečs, A.Babre        
 28       ->        
  [73] 19:30    B.Labarthe, H.Crespel      
 21   Baptiste Labarthe 
 Herveline Crespel 
    21:13  21:9 [19']      
 B.Labarthe, H.Crespel        
 12       ->        
    [78] 10:00    K.Kisielewski, K.Kisielewska    
 13   Arkadiusz Dydynski 
 Julia Stankiewicz 
      21:18  14:21  21:17 [36']    
 A.Dydynski, J.Stankiewicz        
 20       ->        
  [71] 19:20    K.Kisielewski, K.Kisielewska      
 29   Idel Davletbaev 
 Galina Mezentseva 
    21:16  21:14 [21']      
[4] 10:00    K.Kisielewski, K.Kisielewska        
 4   Kamil Kisielewski 
 Katarzyna Kisielewska 
  21:19  21:19 [22']         1-a vieta
        [107]    D.Perkowski, A.Kosenchuk
 3   Yohan Osvald 
 Camille Pognante 
          21:19  21:17
[5] 10:20    Y.Osvald, C.Pognante        
 30   Pauls Rozenvalds 
 Arta Priedniece 
  21:7  21:12 [17']        
  [74] 19:30    Y.Osvald, C.Pognante      
 19         21:13  21:16 [20']      
 R.Kolesov, D.Potapova        
 14   Roman Kolesov 
 Daria Potapova 
  ->        
    [79] 10:00    Y.Osvald, C.Pognante    
 11           21:17  21:18 [20']    
 D.Lanin, M.Kuptcova        
 22   Dmitry Lanin 
 Mariia Kuptcova 
  ->        
  [72] 19:20    D.Lanin, M.Kuptcova      
 27         25:23  11:21  21:12 [38']      
 A.Wakhevitsch, F.Nurit        
 6   Arthur Wakhevitsch 
 Floriane Nurit 
  ->        
      [98] 15:00    D.Perkowski, A.Kosenchuk  
 7   Matteo Justel 
 Alicia Huynh 
        21:9  21:16 [21']  
[6] 10:20   E.Peresetskiy, V.Isaeva        
 26   Egor Peresetskiy 
 Valeriya Isaeva 
    B/Ž        
  [75] 19:50    T.Buza, M.Kowalczyk      
 23         21:19  21:10 [19']      
 T.Buza, M.Kowalczyk        
 10   Tomasz Buza 
 Martyna Kowalczyk 
  ->        
    [80] 10:00    D.Perkowski, A.Kosenchuk    
 15           21:15  21:15 [19']    
 A.Sokolov, G.Lisochkina        
 18   Andrei Sokolov 
 Galina Lisochkina 
  ->      A.Kamalov, A.Kironda   3-a vieta
  [76] 19:50    D.Perkowski, A.Kosenchuk  
 31         21:12  21:7 [16']    Y.Osvald, C.Pognante   ->
 D.Perkowski, A.Kosenchuk        
 2   Dawid Perkowski 
 Anastasiia Kosenchuk 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mitroszewski, J.Wojcik    
       
       B.Labarthe, H.Crespel   ->   5-a vieta
       
       D.Lanin, M.Kuptcova     ->
       
       T.Buza, M.Kowalczyk   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
       
     A.Garifullin, D.Gilmanova   ->    
       
     G.Brečs, A.Babre     ->  
       
     A.Dydynski, J.Stankiewicz   ->     9-a vieta
       
     R.Kolesov, D.Potapova       ->
       
     A.Wakhevitsch, F.Nurit   ->    
       
     E.Peresetskiy, V.Isaeva     ->  
       
     A.Sokolov, G.Lisochkina   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     I.Davletbaev, G.Mezentseva    
      ->    
   I.Davletbaev, G.Mezentseva      
   I.Davletbaev, G.Mezentseva   ->       17-a vieta
       
   P.Rozenvalds, A.Priedniece         ->
   P.Rozenvalds, A.Priedniece      
    ->      
     P.Rozenvalds, A.Priedniece    
      ->    
   .      
    ->      
       
   M.Justel, A.Huynh       ->  
   M.Justel, A.Huynh      
    ->      
     M.Justel, A.Huynh    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.