Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[145] 16:30    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16   Martynas Karpavičius 
 Greta Milašienė 
  21:8  21:5 [13']      
  [161] 17:20    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Giedrius Strumila 
 Dalia Sunklodė 
    21:13  17:21  21:13 [27']    
[146] 16:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 8   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  21:17  19:21  21:13 [26']      
    [172] 17:45    A.Lesinskas, E.Ramanauskaitė  
 5   Audrius Lesinskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      21:18  21:16 [20']  
[147] 16:30    A.Lesinskas, E.Ramanauskaitė      
 12   Aurelijus Andreliūnas 
 Ieva Vaitekūnienė 
  21:8  21:7 [13']      
  [162] 17:20    A.Lesinskas, E.Ramanauskaitė    
 13   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
    21:14  12:21  21:11 [30']    
[148] 16:30   V.Lobach, Y.Yakutsik      
 4   Vitali Lobach 
 Yuliya Yakutsik 
  21:0       1-a vieta
      [183] 18:35    V.Golubevas, D.Nikitina
 3   Vidas Pilvinis 
 Jolanta Treinytė 
        21:4  11:21  21:17 [24']
[149] 16:30    V.Pilvinis, J.Treinytė      
 14   Dainius Mazėtis 
 Indrė Gudelytė 
  21:17  19:21  21:16 [29']      
  [163] 17:20    V.Pilvinis, J.Treinytė    
 11   Robertas Lengvenis 
 Kotryna Janutaitė 
    21:9  21:10 [20']    
[150] 16:30    R.Lengvenis, K.Janutaitė      
 6   Darius Likas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  21:17  21:19 [19']      
    [173] 17:45    V.Golubevas, D.Nikitina  
 7   Vitalijus Kemežys 
 Kristina Poškutė 
      21:15  7:21  21:15 [30']  
[151] 16:55    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 10   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  22:20  21:16 [17']      
  [164] 17:20    V.Golubevas, D.Nikitina    
 15   Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
    21:10  21:17 [16']    
[152] 16:55    V.Golubevas, D.Nikitina      
 2   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
  21:16  14:21  21:13 [27']    A.Ambrasas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [184] 18:35    V.Pilvinis, J.Treinytė
       V.Pilvinis, J.Treinytė   23:21  13:21  21:10 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
    [174] 18:10    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     V.Lobach, Y.Yakutsik   21:15  19:21  21:17 [7']   5-a vieta
     
     R.Lengvenis, K.Janutaitė     ->
    [175] 18:10    R.Lengvenis, K.Janutaitė  
     A.Viruišis, I.Ivoškienė   15:21  21:16  21:10 [28']  
         
         
       V.Lobach, Y.Yakutsik   7-a vieta
     
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Karpavičius, G.Milašienė      
  [165] 17:20    G.Strumila, D.Sunklodė    
   G.Strumila, D.Sunklodė   19:21  21:18  21:15 [29']    
    [176] 18:10    G.Strumila, D.Sunklodė  
   A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė     23:21  21:17 [20']  
  [166] 17:45   A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė    
   R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:0     9-a vieta
     
   D.Mazėtis, I.Gudelytė       ->
  [167] 17:45    D.Mazėtis, I.Gudelytė    
   D.Likas, A.Šafranovičiūtė   21:13  21:18 [17']    
    [177] 18:10    J.Seniūnas, R.Bubulienė  
   V.Kemežys, K.Poškutė     21:19  21:15 [17']  
  [168] 17:45    J.Seniūnas, R.Bubulienė    
   J.Seniūnas, R.Bubulienė   21:10  17:21  21:11 [26']    
         
       A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė   11-a vieta
     
       D.Mazėtis, I.Gudelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Karpavičius, G.Milašienė    
    [178] 18:10   M.Karpavičius, G.Milašienė  
     R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:0   13-a vieta
     
     D.Likas, A.Šafranovičiūtė     ->
    [179] 18:10    V.Kemežys, K.Poškutė  
     V.Kemežys, K.Poškutė   21:18  21:9 [15']  
         
         
       R.Pratusevičius, R.Paurytė   15-a vieta
     
       D.Likas, A.Šafranovičiūtė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 100 101 
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.