Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Ramūnas Ražanauskas 
 Vaidas Razbadauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Ražanauskas, V.Razbadauskas      
 16       ->      
  [12] 10:20    R.Ražanauskas, V.Razbadauskas    
 9   Almantas Abromaitis 
 Canh Nguyen 
    15:21  23:21  21:18 [32']    
[1] 10:00    A.Abromaitis, C.Nguyen      
 8   Aidas Indriošius 
 Liudas Liepa 
  21:14  21:16 [17']      
    [28] 11:15    D.Martinaitis, A.Pečiboršč  
 5   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
      21:13  21:11 [15']  
 V.Šeibutas, G.Jauniškis      
 12       ->      
  [13] 10:20    D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
 13         21:13  21:13 [14']    
 D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
 4   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
  ->       1-a vieta
      [44] 12:15    D.Martinaitis, A.Pečiboršč
 3   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
        21:15  21:16 [15']
 A.Butkus, D.Likas      
 14       ->      
  [14] 10:20    G.Arbačiauskas, M.Kelpšas    
 11         21:13  21:15 [16']    
 G.Arbačiauskas, M.Kelpšas      
 6   Giedrius Arbačiauskas 
 Mindaugas Kelpšas 
  ->      
    [29] 11:15    D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 7   Darius Sirvydis 
 Aurelijus Andreliūnas 
      21:16  21:10 [15']  
[2] 10:00    R.Pratusevičius, R.Kubilius      
 10   Rytis Pratusevičius 
 Rokas Kubilius 
  21:14  21:15 [17']      
  [15] 10:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 15         19:21  21:16  21:15 [27']    
 D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 2   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  ->    R.Ražanauskas, V.Razbadauskas   3-a vieta
      [45] 12:15    G.Arbačiauskas, M.Kelpšas
       G.Arbačiauskas, M.Kelpšas   27:25  19:21  21:16 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Abromaitis, C.Nguyen    
    [30] 11:15    A.Abromaitis, C.Nguyen  
     V.Šeibutas, G.Jauniškis   21:13  21:11 [15']   5-a vieta
      [46] 12:15    A.Abromaitis, C.Nguyen
     A.Butkus, D.Likas     21:11  24:22 [18']
    [31] 11:15    R.Pratusevičius, R.Kubilius  
     R.Pratusevičius, R.Kubilius   21:15  21:13 [17']  
         
         
       V.Šeibutas, G.Jauniškis   7-a vieta
      [47] 12:15    V.Šeibutas, G.Jauniškis
       A.Butkus, D.Likas   14:21  21:14  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Indriošius, L.Liepa    
   A.Indriošius, L.Liepa   ->    
     A.Indriošius, L.Liepa  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [16] 10:20    D.Sirvydis, A.Andreliūnas
        21:15  21:12 [16']
   .    
    ->    
     D.Sirvydis, A.Andreliūnas  
   D.Sirvydis, A.Andreliūnas     ->  
   D.Sirvydis, A.Andreliūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.