Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [9] 10:45   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Tomas Šorius 
 Kristina Freimanaitė 
    21:12  21:18 [18']    
[1] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:10  21:10 [22']      
    [19] 11:35   E.Petrošius, V.Slušnienė  
 5   Sigitas Galentas 
 Renata Staupelienė 
      21:13  21:18 [19']  
[2] 10:00   S.Galentas, R.Staupelienė      
 12   Erlandas Roličius 
 Diana Darbutienė 
  21:15  21:8 [17']      
  [10] 10:45   T.Jarutis, M.Petreikytė    
 13         21:4  16:21  21:15 [31']    
 T.Jarutis, M.Petreikytė      
 4   Tadas Jarutis 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [29] 12:55   E.Petrošius, V.Slušnienė
 3   Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
        21:16  18:21  21:19 [31']
 A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 14       ->      
  [11] 10:45   V.Viederis, S.Kliaubienė    
 11   Gedas Petraitis 
 Jurita Repšienė 
    21:19  21:12 [26']    
[3] 10:00   V.Viederis, S.Kliaubienė      
 6   Vidmantas Viederis 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:19  21:12 [19']      
    [20] 11:35   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė  
 7   Arnoldas Mockus 
 Rima Januškienė 
      21:8  21:13 [22']  
[4] 10:00   A.Mockus, R.Januškienė      
 10   Marius Rimkus 
 Marija Rimkutė 
  21:14  21:9 [19']      
  [12] 10:45   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:15  23:21 [22']    
 V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė      
 2   Vitalij Krasovskij 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    T.Jarutis, M.Petreikytė   3-a vieta
      [30] 12:55   V.Viederis, S.Kliaubienė
       V.Viederis, S.Kliaubienė   21:14  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [21] 12:05   S.Galentas, R.Staupelienė  
     S.Galentas, R.Staupelienė   21:17  25:23 [27']   5-a vieta
      [31] 12:55   A.Mockus, R.Januškienė
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova     21:17  21:10 [24']
    [22] 12:05   A.Mockus, R.Januškienė  
     A.Mockus, R.Januškienė   21:15  21:13 [26']  
         
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   7-a vieta
      [32] 12:55   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova
       A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova   17:21  22:20  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Šorius, K.Freimanaitė    
   T.Šorius, K.Freimanaitė   ->    
    [13] 11:10   T.Šorius, K.Freimanaitė  
   E.Roličius, D.Darbutienė     21:10  19:21  21:16 [34']  
   E.Roličius, D.Darbutienė    
    ->     9-a vieta
      [23] 12:05   T.Šorius, K.Freimanaitė
        24:26  22:20  21:13 [39']
   G.Petraitis, J.Repšienė    
   G.Petraitis, J.Repšienė   ->    
    [14] 11:10   G.Petraitis, J.Repšienė  
   M.Rimkus, M.Rimkutė     21:12  21:16 [23']  
   M.Rimkus, M.Rimkutė    
    ->    
         
       E.Roličius, D.Darbutienė   11-a vieta
      [24] 12:05   E.Roličius, D.Darbutienė
       M.Rimkus, M.Rimkutė   21:15  21:12 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 99 
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.