Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
  [25] 11:15    J.Šalnaitė    
 9   Smiltė Marija Sabakonytė      21:2  21:0 [8']    
[10] 10:25    S.Sabakonytė      
 8   Rugilė Jauniškytė      B/Ž      
    [43] 12:05    J.Šalnaitė  
 5   Marija Byčkova        21:5  21:8 [14']  
[11] 10:25    M.Byčkova      
 12   Justina Veličkaitė      B/Ž      
  [26] 11:15    E.Dindaitė    
 13         21:2  21:3 [13']    
 E.Dindaitė      
 4   Elija Dindaitė    ->       1-a vieta
      [64] 13:20    T.Leonovič
 3   Greta Vedrickaitė          18:21  21:18  21:19 [44']
 G.Vedrickaitė      
 14       ->      
  [27] 11:15    G.Vedrickaitė    
 11   Karolina Veličkaitė      21:13  21:10 [19']    
[12] 10:25    A.Klimaitė      
 6   Amelija Klimaitė      B/Ž      
    [44] 12:05    T.Leonovič  
 7   Liepa Budrytė        21:9  21:16 [20']  
[13] 10:25    L.Budrytė      
 10   Skaistė Liutkutė    23:21  21:15 [19']      
  [28] 11:15    T.Leonovič    
 15         21:3  21:7 [11']    
 T.Leonovič      
 2   Taja Leonovič    ->    E.Dindaitė   3-a vieta
      [65] 13:20    G.Vedrickaitė
       G.Vedrickaitė   21:14  21:10 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Sabakonytė    
    [45] 12:05    M.Byčkova  
     M.Byčkova   21:11  21:9 [14']   5-a vieta
      [66] 13:20    M.Byčkova
     A.Klimaitė     21:16  21:18 [21']
    [46] 12:05    A.Klimaitė  
     L.Budrytė   21:19  21:19 [23']  
         
         
       S.Sabakonytė   7-a vieta
      [67] 13:20    L.Budrytė
       L.Budrytė   21:16  14:21  21:10 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jauniškytė    
   R.Jauniškytė   ->    
    [47] 12:30   R.Jauniškytė  
   J.Veličkaitė       B/Ž  
   J.Veličkaitė    
    ->     9-a vieta
      [68] 13:20    S.Liutkutė
          B/Ž
   K.Veličkaitė    
   K.Veličkaitė   ->    
    [48] 12:30   S.Liutkutė  
   S.Liutkutė       B/Ž  
   S.Liutkutė    
    ->    
         
       J.Veličkaitė   11-a vieta
      [69] 13:20 
       K.Veličkaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 102 103 
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.