Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės, Data: 2007-10-06, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ričardas Butkus 
 Stanislaw Michniewicz 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Butkus, S.Michniewicz      
 16       ->      
   R.Butkus, S.Michniewicz    
 9   Borisas Lozinskis 
 Gytis Tamašauskas 
    22:20  21:10    
 G.Gresevičius, L.Vaškevičius      
 8   Gediminas Gresevičius 
 Laimonas Vaškevičius 
  21:15  21:10      
     R.Butkus, S.Michniewicz  
 5   Valdas Giedraitis 
 Valdas Paulauskas 
        B/Ž  
 J.Gaižauskas, S.Korobovas      
 12   Juozas Gaižauskas 
 Sergejus Korobovas 
  21:15  18:21  21:19      
   A.Morkūnas, A.Poderys    
 13   Karolis Bartoševičius 
 Martynas Milaševičius 
    21:19  20:22  21:8    
 A.Morkūnas, A.Poderys      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Aidas Poderys 
  21:4  21:11       1-a vieta
       A.Petkevičius, J.Špelveris
 3   Arūnas Petkevičius 
 Juozas Špelveris 
        21:16  21:16
 A.Petkevičius, J.Špelveris      
 14       ->      
   A.Petkevičius, J.Špelveris    
 11   Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
    21:16  21:11    
 P.Bartušis, M.Prevelis      
 6   Povilas Bartušis 
 Martynas Prevelis 
  21:13  21:13      
     A.Petkevičius, J.Špelveris  
 7   Vilmantas Pratusevičius 
 Valentinas Stiklius 
      22:20  21:14  
 L.Litvinas, E.Šakalys      
 10   Lukas Litvinas 
 Egidijus Šakalys 
  21:15  21:18      
   R.Lavrukaitis, P.Rakauskas    
 15         21:10  19:21  21:16    
 R.Lavrukaitis, P.Rakauskas      
 2   Rimas Lavrukaitis 
 Paulius Rakauskas 
  ->    A.Morkūnas, A.Poderys   3-a vieta
       R.Lavrukaitis, P.Rakauskas
       R.Lavrukaitis, P.Rakauskas   21:18  21:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Gresevičius, L.Vaškevičius    
     G.Gresevičius, L.Vaškevičius  
     J.Gaižauskas, S.Korobovas   21:10  21:19   5-a vieta
     
     P.Bartušis, M.Prevelis     ->
     P.Bartušis, M.Prevelis  
     L.Litvinas, E.Šakalys     B/Ž  
         
         
       J.Gaižauskas, S.Korobovas   7-a vieta
       L.Litvinas, E.Šakalys
       L.Litvinas, E.Šakalys   16:21  22:20  22:20
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Lozinskis, G.Tamašauskas    
   B.Lozinskis, G.Tamašauskas   ->    
     V.Giedraitis, V.Paulauskas  
   V.Giedraitis, V.Paulauskas     21:12  23:21  
   V.Giedraitis, V.Paulauskas    
   K.Bartoševičius, M.Milaševičius   21:10  21:5     9-a vieta
       V.Pratusevičius, V.Stiklius
        21:13  21:15
   D.Grincevičius, A.Vizgirda    
   D.Grincevičius, A.Vizgirda   ->    
     V.Pratusevičius, V.Stiklius  
   V.Pratusevičius, V.Stiklius     21:10  21:17  
   V.Pratusevičius, V.Stiklius    
    ->    
         
       B.Lozinskis, G.Tamašauskas   11-a vieta
       B.Lozinskis, G.Tamašauskas
       D.Grincevičius, A.Vizgirda   12:21  21:13  21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Bartoševičius, M.Milaševičius  
     K.Bartoševičius, M.Milaševičius   ->   13-a vieta
       K.Bartoševičius, M.Milaševičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.