Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-01-29, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17   Greta Bertauskaitė      11:0  11:0      
 G.Bertauskaitė        
 16   Amanda Meirytė    2:11  11:8  13:10        
     A.Stapušaitytė    
 9   Vaida Špelverytė        11:0  11:1    
 V.Špelverytė        
 24   Laura Šimukauskaitė    11:1  11:2        
   V.Špelverytė      
 25   Erika Noreikaitė      11:8  11:6      
 R.Gečaitė        
 8   Rugilė Gečaitė    11:1  11:1        
       A.Stapušaitytė  
 5   Jevgenija Novik          11:0  11:0  
 J.Novik        
 28   Karolina Armalytė    11:0  11:0        
   J.Novik      
 21   Ieva Paliukaitytė      11:0  11:2      
 G.Čekauskaitė        
 12   Gabija Čekauskaitė    11:1  11:1        
     O.Jaciuk    
 13   Diana Jaciuk        11:2  11:5    
 D.Jaciuk        
 20   Aivara Kaladytė    11:4  11:2        
   O.Jaciuk      
 29   Natalija Chavina      11:3  11:1      
 O.Jaciuk        
 4   Oksana Jaciuk    11:3  11:1         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3   Gerda Voitechovskaja            11:0  11:3
 G.Voitechovskaja        
 30   Rebeka Aleksevičiūtė    11:1  11:0        
   G.Voitechovskaja      
 19   Giedrė Liorančaitė      11:1  11:0      
 V.Tverskaja        
 14   Viktorija Tverskaja    11:1  11:4        
     G.Voitechovskaja    
 11   Anna Kosmač        11:2  11:9    
 A.Kosmač        
 22   Justina Dimšaitė    4:11  11:7  11:0        
   U.Vasiliauskaitė      
 27   Lauryna Šidlauskaitė      11:4  11:3      
 U.Vasiliauskaitė        
 6   Ugnė Vasiliauskaitė    11:3  11:1        
       G.Voitechovskaja  
 7   Urtė Rokaitė          11:7  11:7  
 U.Rokaitė        
 26   Viktorija Beinoraitė    11:0  11:0        
   U.Rokaitė      
 23   Justina Mažonaitė      11:0  11:1      
 _.__________        
 10   __________ __________    11:1  11:0        
     A.Tolstaja    
 15   Indrė Starevičiutė        11:4  11:5    
 D.Kairytė        
 18   Daina Kairytė    11:1  11:0      O.Jaciuk   3-a vieta
   A.Tolstaja    A.Tolstaja
 31   Indrė Stonkutė      11:6  11:1    A.Tolstaja   11:3  11:6
 A.Tolstaja        
 2   Anastasija Tolstaja    11:0  11:0     Dėl 5-8 vietos    
       V.Špelverytė    
       J.Novik  
       J.Novik   11:7  11:7   5-a vieta
         U.Vasiliauskaitė
       U.Vasiliauskaitė     11:8  7:11  13:10
       U.Vasiliauskaitė  
       U.Rokaitė   11:3  11:2  
           
           
         V.Špelverytė   7-a vieta
         U.Rokaitė
         U.Rokaitė   11:5  11:4
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Bertauskaitė      
     R.Gečaitė    
     R.Gečaitė   11:1  11:1    
       R.Gečaitė  
     G.Čekauskaitė     11:3  11:3  
     G.Čekauskaitė    
     D.Jaciuk   13:12  11:6     9-a vieta
         R.Gečaitė
     V.Tverskaja       11:0  11:1
     V.Tverskaja    
     A.Kosmač   11:5  11:6    
       _.__________  
     _.__________     11:1  11:7  
     _.__________    
     D.Kairytė   6:11  11:3  13:12    
           
         G.Čekauskaitė   11-a vieta
         G.Čekauskaitė
         V.Tverskaja   11:7  11:3
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Bertauskaitė    
       D.Jaciuk  
       D.Jaciuk   ->   13-a vieta
         D.Kairytė
       A.Kosmač     13:10  6:11  11:9
       D.Kairytė  
       D.Kairytė   11:0  7:11  13:12  
           
           
         G.Bertauskaitė   15-a vieta
         A.Kosmač
    Dėl 17-32 vietos      A.Kosmač     B/Ž
         
   A.Meirytė      
   A.Meirytė   ->      
     A.Meirytė    
   L.Šimukauskaitė     11:4  11:2    
   E.Noreikaitė      
   E.Noreikaitė   9:11  11:4  11:7      
       A.Meirytė  
   K.Armalytė       11:0  11:4  
   I.Paliukaitytė      
   I.Paliukaitytė   11:0  11:0      
     I.Paliukaitytė    
   A.Kaladytė     11:4  7:11  13:11    
   A.Kaladytė      
   N.Chavina   11:0  11:1       17-a vieta
         I.Starevičiutė
   R.Aleksevičiūtė         11:3  11:0
   G.Liorančaitė      
   G.Liorančaitė   11:0  11:0      
     G.Liorančaitė    
   J.Dimšaitė     1:11  13:10  11:5    
   J.Dimšaitė      
   L.Šidlauskaitė   11:0  11:3      
       I.Starevičiutė  
   V.Beinoraitė       11:9  11:2  
   V.Beinoraitė      
   J.Mažonaitė   11:0  11:0      
     I.Starevičiutė    
   I.Starevičiutė     6:11  11:6  11:6    
   I.Starevičiutė      
   I.Stonkutė   11:0  11:0    I.Paliukaitytė   19-a vieta
         G.Liorančaitė
         G.Liorančaitė   11:6  11:1
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Noreikaitė    
       A.Kaladytė  
       A.Kaladytė   11:5  13:11   21-a vieta
         V.Beinoraitė
       J.Dimšaitė     11:4  11:1
       V.Beinoraitė  
       V.Beinoraitė   2:11  11:4  11:5  
           
           
         E.Noreikaitė   23-a vieta
         J.Dimšaitė
         J.Dimšaitė     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
     L.Šimukauskaitė    
     L.Šimukauskaitė   ->    
       L.Šimukauskaitė  
     K.Armalytė     11:4  11:7  
     N.Chavina    
     N.Chavina     B/Ž     25-a vieta
         L.Šidlauskaitė
     R.Aleksevičiūtė       8:11  11:0  11:2
     L.Šidlauskaitė    
     L.Šidlauskaitė   11:2  11:0    
       L.Šidlauskaitė  
     J.Mažonaitė     11:0  11:1  
     J.Mažonaitė    
     I.Stonkutė   11:2  11:2    
           
         N.Chavina   27-a vieta
       
         J.Mažonaitė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
       K.Armalytė   ->   29-a vieta
       
       R.Aleksevičiūtė     
       
       I.Stonkutė   ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 105 106 
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.