Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mizgiris, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   A.Mizgiris, R.Stapušaitis    
 9   Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
    15:0  15:3    
 M.Paulauskas, D.Vitkauskas      
 8   Marius Paulauskas 
 Daumantas Vitkauskas 
  15:7  15:4      
     A.Mizgiris, R.Stapušaitis  
 5   Žygimantas Eismontas 
 Aidanas Janavičius 
      15:5  15:3  
 Ž.Eismontas, A.Janavičius      
 12   Edvinas Jakubauskas 
 Paulius Žvinklys 
  15:7  15:4      
   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 13   Gytis Bernotas 
 Mantas Kiršininkas 
    15:2  15:2    
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 4   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
  15:0  15:0       1-a vieta
       A.Mizgiris, R.Stapušaitis
 3   Joris Markūnas 
 Alan Plavin 
        15:5  15:12
 J.Markūnas, A.Plavin      
 14   Georgij Pancyrev 
 Renaldas Šileris 
  15:1  15:1      
   J.Markūnas, A.Plavin    
 11   Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
    15:10  15:7    
 L.Litvinas, A.Narkis      
 6   Lukas Litvinas 
 Augustinas Narkis 
  15:0  15:2      
     E.Jenkus, A.Girdžijauskas  
 7   Mantas Stasiulis 
 Marius Ščelys 
      15:5  15:8  
 M.Stasiulis, M.Ščelys      
 10   Aivaras Maskaliūnas 
 Linas Zavadskis 
  12:15  15:4  17:16      
   E.Jenkus, A.Girdžijauskas    
 15         15:1  15:1    
 E.Jenkus, A.Girdžijauskas      
 2   Edvinas Jenkus 
 Andrius Girdžijauskas 
  ->    E.Slušnys, S.Šaltmeris   3-a vieta
       J.Markūnas, A.Plavin
       J.Markūnas, A.Plavin   2:15  15:10  15:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paulauskas, D.Vitkauskas    
     Ž.Eismontas, A.Janavičius  
     Ž.Eismontas, A.Janavičius   15:6  15:12   5-a vieta
       L.Litvinas, A.Narkis
     L.Litvinas, A.Narkis     9:15  15:10  15:4
     L.Litvinas, A.Narkis  
     M.Stasiulis, M.Ščelys   15:12  15:7  
         
         
       M.Paulauskas, D.Vitkauskas   7-a vieta
     
       M.Stasiulis, M.Ščelys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   P.Bartušis, T.Liorančas   ->    
     
   E.Jakubauskas, P.Žvinklys       
     
   G.Bernotas, M.Kiršininkas   ->     9-a vieta
     
   G.Pancyrev, R.Šileris       
     
   L.Rimkus, L.Sparnauskis   ->    
     
   A.Maskaliūnas, L.Zavadskis       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.