Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17   Erika Noreikaitė      21:3  21:7      
 E.Liočaitė        
 16   Emilija Liočaitė    21:8  15:21  21:9        
     A.Stapušaitytė    
 9   Daina Kairytė        21:13  21:10 [18']    
 D.Kairytė        
 24       ->        
   G.Čekauskaitė      
 25         21:15  22:20 [23']      
 G.Čekauskaitė        
 8   Gabija Čekauskaitė    ->        
       A.Stapušaitytė  
 5   Oksana Jaciuk          21:7  21:14 [19']  
 O.Jaciuk        
 28       ->        
   O.Jaciuk      
 21   Viktorija Novik      21:3  21:9 [15']      
 G.Liorančaitė        
 12   Giedrė Liorančaitė    21:19  21:5 [19']        
     G.Voitechovskaja    
 13   Ieva Linkutė        21:16  21:19 [25']    
 I.Linkutė        
 20   Gintautė Railaitė    21:9  21:12 [13']        
   G.Voitechovskaja      
 29         21:13  21:9 [14']      
 G.Voitechovskaja        
 4   Gerda Voitechovskaja    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3   Rasa Šulnienė            21:17  21:18 [32']
 R.Šulnienė        
 30       ->        
   R.Šulnienė      
 19   Jekaterina Muchina      21:4  21:8 [12']      
 R.Strockytė        
 14   Rūta Strockytė    21:13  21:11 [22']        
     R.Šulnienė    
 11   Viktorija Tverskaja        21:18  21:12 [25']    
 V.Tverskaja        
 22       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 27         21:13  21:10 [20']      
 U.Vasiliauskaitė        
 6   Ugnė Vasiliauskaitė    ->        
       K.Dovydaitytė  
 7   __________ __________          21:17  21:11 [19']  
 _.__________        
 26       ->        
   I.Starevičiutė      
 23         21:14  21:23  21:13 [29']      
 I.Starevičiutė        
 10   Indrė Starevičiutė    ->        
     K.Dovydaitytė    
 15   Amanda Meirytė        21:6  21:9 [21']    
 A.Meirytė        
 18   Justina Dimšaitė    21:12  21:17 [17']      G.Voitechovskaja   3-a vieta
   K.Dovydaitytė    R.Šulnienė
 31         21:8  21:3 [10']    R.Šulnienė   28:26  18:21  25:23 [62']
 K.Dovydaitytė        
 2   Kristina Dovydaitytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Čekauskaitė    
       G.Čekauskaitė  
       O.Jaciuk   21:16  21:13 [24']   5-a vieta
         U.Vasiliauskaitė
       U.Vasiliauskaitė     21:18  21:15 [26']
       U.Vasiliauskaitė  
       I.Starevičiutė   21:11  21:12 [18']  
           
           
         O.Jaciuk   7-a vieta
         O.Jaciuk
         I.Starevičiutė   21:16  21:14 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Liočaitė      
     D.Kairytė    
     D.Kairytė   21:13  21:11 [14']    
       D.Kairytė  
     G.Liorančaitė     21:10  21:14 [14']  
     I.Linkutė    
     I.Linkutė   23:21  21:9 [26']     9-a vieta
         D.Kairytė
     R.Strockytė       21:12  21:12 [15']
     V.Tverskaja    
     V.Tverskaja   21:15  21:17 [27']    
       V.Tverskaja  
     _.__________     24:22  21:16 [30']  
     _.__________    
     A.Meirytė   21:14  7:21  22:20 [34']    
           
         I.Linkutė   11-a vieta
         _.__________
         _.__________   21:14  21:7 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Liočaitė    
       E.Liočaitė  
       G.Liorančaitė   13:21  21:10  21:17 [37']   13-a vieta
         A.Meirytė
       R.Strockytė     22:20  21:16 [26']
       A.Meirytė  
       A.Meirytė   21:19  21:15 [27']  
           
           
         G.Liorančaitė   15-a vieta
         G.Liorančaitė
    Dėl 17-32 vietos      R.Strockytė   21:14  11:21  21:19 [38']
         
   E.Noreikaitė      
   E.Noreikaitė   ->      
     E.Noreikaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Noreikaitė  
        15:21  21:12  21:13 [21']  
   V.Novik      
   V.Novik   ->      
     V.Novik    
   G.Railaitė     21:18  25:23 [20']    
   G.Railaitė      
    ->       17-a vieta
         E.Noreikaitė
          21:14  21:11 [16']
   J.Muchina      
   J.Muchina   ->      
     J.Muchina    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Dimšaitė  
        21:16  21:18 [19']  
   .      
    ->      
     J.Dimšaitė    
   J.Dimšaitė     ->    
   J.Dimšaitė      
    ->    V.Novik   19-a vieta
         V.Novik
         J.Muchina   23:21  21:9 [13']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Railaitė  
       G.Railaitė   ->   21-a vieta
         G.Railaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 103 104 
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.