Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tomas Dovydaitis 
 Kristina Dovydaitytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė        
 32       ->        
   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė      
 17   Martynas Prevelis 
 Juratė Prevelienė 
    21:13  21:12 [6']      
 M.Prevelis, J.Prevelienė        
 16   Andrius Girdžijauskas 
 Rūta Strockytė 
  21:14  21:18 [22']        
     T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė    
 9   Edvinas Jenkus 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      21:12  21:8 [8']    
 E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė        
 24       ->        
   D.Razas, A.Meirytė      
 25         21:16  21:16 [18']      
 D.Razas, A.Meirytė        
 8   Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
  ->        
       T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė  
 5   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
        20:22  21:14  21:7 [30']  
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 28       ->        
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 21         21:11  21:15 [12']      
 L.Litvinas, G.Čekauskaitė        
 12   Lukas Litvinas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 13   Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
      23:21  13:21  21:13 [30']    
 K.Dauskurtas, V.Novik        
 20   Kazimieras Dauskurtas 
 Viktorija Novik 
  21:13  21:13 [20']        
   K.Kašinskis, R.Šulnienė      
 29         21:11  21:6 [18']      
 K.Kašinskis, R.Šulnienė        
 4   Klaudijus Kašinskis 
 Rasa Šulnienė 
  ->         1-a vieta
         K.Navickas, I.Starevičiutė
 3   Šarūnas Bilius 
 Ugnė Urbonaitė 
          21:16  21:12 [22']
 Š.Bilius, U.Urbonaitė        
 30       ->        
   Š.Bilius, U.Urbonaitė      
 19   Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
    21:12  21:14 [18']      
 M.Loveikis, _.__________        
 14   Mindaugas Loveikis 
 __________ __________ 
  21:18  21:12 [23']        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11   Arnoldas Slušnys 
 Salvinija Tarvydaitė 
      21:18  14:21  21:14 [30']    
 A.Slušnys, S.Tarvydaitė        
 22       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 27         21:12  21:16 [20']      
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 6   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->        
       K.Navickas, I.Starevičiutė  
 7   Paulius Geležiūnas 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:10  21:7 [15']  
 P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė        
 26       ->        
   P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė      
 23         18:21  21:15  21:17 [33']      
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 10   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->        
     K.Navickas, I.Starevičiutė    
 15   Joris Markūnas 
 Emilija Liočaitė 
      21:15  21:14 [24']    
 J.Markūnas, E.Liočaitė        
 18   Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
  21:16  21:16 [20']      R.Stapušaitis, O.Jaciuk   3-a vieta
   K.Navickas, I.Starevičiutė    R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 31         21:15  21:9 [21']    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   21:17  21:14 [20']
 K.Navickas, I.Starevičiutė        
 2   Kęstutis Navickas 
 Indrė Starevičiutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Razas, A.Meirytė    
       K.Kašinskis, R.Šulnienė  
       K.Kašinskis, R.Šulnienė   21:14  21:12 [18']   5-a vieta
         Š.Bilius, U.Urbonaitė
       Š.Bilius, U.Urbonaitė       B/Ž
       Š.Bilius, U.Urbonaitė  
       P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė   20:22  21:19  22:20 [35']  
           
           
         D.Razas, A.Meirytė   7-a vieta
       
         P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Prevelis, J.Prevelienė      
       
     E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė   ->    
       
     L.Litvinas, G.Čekauskaitė       
       
     K.Dauskurtas, V.Novik   ->     9-a vieta
       
     M.Loveikis, _.__________       
       
     A.Slušnys, S.Tarvydaitė   ->    
       
     E.Slušnys, D.Kairytė       
       
     J.Markūnas, E.Liočaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   A.Girdžijauskas, R.Strockytė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   A.Plavin, V.Tverskaja         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
   E.Šakalys, E.Noreikaitė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   P.Bartušis, G.Liorančaitė         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.