Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės, Data: 2007-01-13, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Morkūnas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas      
 16       ->      
   A.Morkūnas    
 9   Martynas Prevelis      21:11  21:8    
 M.Prevelis      
 8   Valdas Paulauskas    22:20  22:20      
     G.Gresevičius  
 5   Lukas Litvinas        21:19  10:21  21:8  
 L.Litvinas      
 12   Juozas Gaižauskas    21:12  21:18      
   G.Gresevičius    
 13   Dainius Paulauskas      21:8  21:10    
 G.Gresevičius      
 4   Gediminas Gresevičius    21:14  21:12       1-a vieta
       G.Gresevičius
 3   Valdas Giedraitis          16:21  21:9  21:10
 V.Giedraitis      
 14   Egidijus Šakalys    21:9  21:10      
   L.Vaškevičius    
 11   Valentinas Golubevas      21:16  21:8    
 L.Vaškevičius      
 6   Laimonas Vaškevičius    21:11  21:13      
     L.Vaškevičius  
 7   Jaronimas Sazanskis        21:9  21:16  
 M.Loveikis      
 10   Mindaugas Loveikis    21:19  21:17      
   M.Loveikis    
 15         21:19  9:21  23:21    
 V.Pratusevičius      
 2   Vilmantas Pratusevičius    ->    A.Morkūnas   3-a vieta
       A.Morkūnas
       M.Loveikis   21:12  18:21  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Prevelis    
     L.Litvinas  
     L.Litvinas   21:15  21:6   5-a vieta
       V.Pratusevičius
     V.Giedraitis     19:21  21:15  21:19
     V.Pratusevičius  
     V.Pratusevičius   21:18  21:18  
         
         
       M.Prevelis   7-a vieta
       V.Giedraitis
       V.Giedraitis   21:14  21:16
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Paulauskas    
   V.Paulauskas   ->    
     V.Paulauskas  
   J.Gaižauskas     21:7  21:16  
   J.Gaižauskas    
   D.Paulauskas   21:14  21:19     9-a vieta
       V.Paulauskas
   E.Šakalys       21:16  21:16
   V.Golubevas    
   V.Golubevas   21:7  21:3    
     V.Golubevas  
   J.Sazanskis     21:10  21:13  
   J.Sazanskis    
    ->    
         
       J.Gaižauskas   11-a vieta
       J.Gaižauskas
       J.Sazanskis   15:21  21:14  21:6
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Paulauskas  
     D.Paulauskas   ->   13-a vieta
       E.Šakalys
     E.Šakalys     21:18  21:18
     E.Šakalys  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.