Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2007-02-03, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17   Raminta Kaubrytė      21:1  21:7      
 L.Šimukauskaitė        
 16   Laura Šimukauskaitė    21:7  21:11        
     G.Voitechovskaja    
 9   Rugilė Gečaitė        21:10  21:8    
 R.Gečaitė        
 24       ->        
   R.Gečaitė      
 25         21:18  23:21      
 G.Liorančaitė        
 8   Giedrė Liorančaitė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5   Daina Kairytė          21:12  21:9  
 D.Kairytė        
 28       ->        
   D.Kairytė      
 21   Eimantė Samuilytė      21:9  21:15      
 I.Adomaitytė        
 12   Indrė Adomaitytė    21:5  21:6        
     G.Čekauskaitė    
 13   Erika Noreikaitė        21:14  19:21  21:15    
 E.Noreikaitė        
 20   Greta Parnarauskaitė    21:4  21:3        
   G.Čekauskaitė      
 29         21:12  21:12      
 G.Čekauskaitė        
 4   Gabija Čekauskaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Ugnė Vasiliauskaitė            21:18  21:11
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19   Raimonda Jocytė      21:8  21:4      
 G.Bertauskaitė        
 14   Greta Bertauskaitė    21:5  21:10        
     U.Vasiliauskaitė    
 11   Emilija Untė        21:12  21:10    
 E.Untė        
 22       ->        
   I.Starevičiutė      
 27         21:10  21:9      
 I.Starevičiutė        
 6   Indrė Starevičiutė    ->        
       O.Jaciuk  
 7   Viktorija Tverskaja          21:11  21:14  
 V.Tverskaja        
 26       ->        
   V.Tverskaja      
 23         21:11  21:18      
 A.Meirytė        
 10   Amanda Meirytė    ->        
     O.Jaciuk    
 15   Lauryna Šidlauskaitė        21:9  21:9    
 L.Šidlauskaitė        
 18   Akvilė Sabakonytė    21:6  21:9      G.Čekauskaitė   3-a vieta
   O.Jaciuk    G.Čekauskaitė
 31         21:9  21:8    U.Vasiliauskaitė   21:15  21:17
 O.Jaciuk        
 2   Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Gečaitė    
       D.Kairytė  
       D.Kairytė     B/Ž   5-a vieta
         D.Kairytė
       I.Starevičiutė     18:21  21:17  21:18
       I.Starevičiutė  
       V.Tverskaja   21:14  21:11  
           
           
         R.Gečaitė   7-a vieta
         V.Tverskaja
         V.Tverskaja     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Šimukauskaitė      
     G.Liorančaitė    
     G.Liorančaitė   21:4  21:13    
       E.Noreikaitė  
     I.Adomaitytė     14:21  21:16  21:13  
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė   21:6  21:14     9-a vieta
         A.Meirytė
     G.Bertauskaitė       21:14  21:16
     E.Untė    
     E.Untė   21:11  21:13    
       A.Meirytė  
     A.Meirytė     21:16  17:21  21:16  
     A.Meirytė    
     L.Šidlauskaitė   21:8  21:18    
           
         G.Liorančaitė   11-a vieta
         E.Untė
         E.Untė   21:18  21:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Šimukauskaitė    
       I.Adomaitytė  
       I.Adomaitytė   21:17  21:18   13-a vieta
         I.Adomaitytė
       G.Bertauskaitė     23:21  21:16
       L.Šidlauskaitė  
       L.Šidlauskaitė     B/Ž  
           
           
         L.Šimukauskaitė   15-a vieta
         L.Šimukauskaitė
    Dėl 17-32 vietos      G.Bertauskaitė     B/Ž
         
   R.Kaubrytė      
   R.Kaubrytė   ->      
     R.Kaubrytė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Kaubrytė  
        21:14  21:15  
   E.Samuilytė      
   E.Samuilytė   ->      
     G.Parnarauskaitė    
   G.Parnarauskaitė     21:15  21:17    
   G.Parnarauskaitė      
    ->       17-a vieta
         R.Jocytė
          22:20  24:22
   R.Jocytė      
   R.Jocytė   ->      
     R.Jocytė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Jocytė  
        21:12  21:18  
   .      
    ->      
     A.Sabakonytė    
   A.Sabakonytė     ->    
   A.Sabakonytė      
    ->    G.Parnarauskaitė   19-a vieta
         A.Sabakonytė
         A.Sabakonytė   21:17  21:19
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Samuilytė  
       E.Samuilytė   ->   21-a vieta
         E.Samuilytė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.