Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2007-02-03, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 9   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
    21:6  21:14    
 Ž.Eismontas, A.Janavičius      
 8   Žygimantas Eismontas 
 Aidanas Janavičius 
  20:22  21:17  21:19      
     D.Razas, R.Stapušaitis  
 5   Alan Plavin 
 Karolis Bartoševičius 
      21:11  21:15  
 A.Plavin, K.Bartoševičius      
 12   Lukas Kontrimas 
 Renaldas Šileris 
  21:10  21:3      
   K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas    
 13   Vladislav Cipiliov 
 Tadas Perminas 
    21:12  21:13    
 K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas      
 4   Kazimieras Dauskurtas 
 Andrius Girdžijauskas 
  21:7  21:9       1-a vieta
       D.Razas, R.Stapušaitis
 3   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
        27:25  17:21  21:13
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 14       ->      
   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 11   Tautvydas Liorančas 
 Laurynas Sparnauskis 
    21:12  21:5    
 L.Litvinas, E.Šakalys      
 6   Lukas Litvinas 
 Egidijus Šakalys 
  21:16  21:12      
     E.Jenkus, A.Mizgiris  
 7   Povilas Bartušis 
 Aivaras Maskaliūnas 
      21:12  16:21  21:16  
 P.Bartušis, A.Maskaliūnas      
 10   Julius Augustinavičius 
 Viktoras Grigorjevas 
  21:8  21:16      
   E.Jenkus, A.Mizgiris    
 15         21:13  21:11    
 E.Jenkus, A.Mizgiris      
 2   Edvinas Jenkus 
 Aurimas Mizgiris 
  ->    K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas   3-a vieta
       K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas
       E.Slušnys, S.Šaltmeris   21:17  11:21  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Eismontas, A.Janavičius    
     A.Plavin, K.Bartoševičius  
     A.Plavin, K.Bartoševičius   21:12  21:7   5-a vieta
       A.Plavin, K.Bartoševičius
     L.Litvinas, E.Šakalys     21:14  21:13
     P.Bartušis, A.Maskaliūnas  
     P.Bartušis, A.Maskaliūnas   21:13  21:14  
         
         
       Ž.Eismontas, A.Janavičius   7-a vieta
       L.Litvinas, E.Šakalys
       L.Litvinas, E.Šakalys     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Jakubauskas, A.Jockus    
   E.Jakubauskas, A.Jockus   ->    
     E.Jakubauskas, A.Jockus  
   L.Kontrimas, R.Šileris     21:8  21:6  
   V.Cipiliov, T.Perminas    
   V.Cipiliov, T.Perminas   15:21  21:14  21:19     9-a vieta
     
        ->
   T.Liorančas, L.Sparnauskis    
   T.Liorančas, L.Sparnauskis   ->    
     T.Liorančas, L.Sparnauskis  
   J.Augustinavičius, V.Grigorjevas     25:23  21:14  
   J.Augustinavičius, V.Grigorjevas    
    ->    
         
       V.Cipiliov, T.Perminas   11-a vieta
     
       J.Augustinavičius, V.Grigorjevas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Kontrimas, R.Šileris  
     L.Kontrimas, R.Šileris   ->   13-a vieta
       L.Kontrimas, R.Šileris
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.