Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [27] 12:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 9   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
    14:21  21:15  21:10 [37']    
[21] 12:00   E.Litvinskas, J.Chomskytė      
 8   Rokas Grytė 
 Sigita Flaksienė 
  21:18  21:12 [28']      
    [38] 13:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 5   Mantas Papuška 
 Renata Staupelienė 
      21:10  15:21  21:18 [33']  
[22] 12:00   M.Papuška, R.Staupelienė      
 12   Saulius Noreika 
 Kristina Freimanaitė 
  21:19  21:7 [26']      
  [28] 12:25   V.Krasovskij, J.Sereckienė    
 13         21:8  21:18 [17']    
 V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 4   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [48] 14:30   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
 3   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
        21:15  21:8 [22']
 G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė      
 14       ->      
  [29] 12:50   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:11  21:18 [24']    
[23] 12:00   T.Jarutis, J.Pilypaitė      
 6   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  21:11  21:8 [22']      
    [39] 13:40   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
 7   Darius Matulaitis 
 Rima Januškienė 
      21:14  21:9 [19']  
[24] 12:00   D.Matulaitis, R.Januškienė      
 10   Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
  21:12  21:14 [26']      
  [30] 12:50   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 15         19:21  21:13  21:8 [28']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    V.Krasovskij, J.Sereckienė   3-a vieta
      [49] 14:30   E.Petrošius, V.Slušnienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:15  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Litvinskas, J.Chomskytė    
    [40] 13:40   E.Litvinskas, J.Chomskytė  
     M.Papuška, R.Staupelienė   21:16  22:20 [32']   5-a vieta
      [50] 14:55   E.Litvinskas, J.Chomskytė
     T.Jarutis, J.Pilypaitė     21:8  21:16 [25']
    [41] 14:05   T.Jarutis, J.Pilypaitė  
     D.Matulaitis, R.Januškienė   24:22  21:18 [27']  
         
         
       M.Papuška, R.Staupelienė   7-a vieta
      [51] 14:55   M.Papuška, R.Staupelienė
       D.Matulaitis, R.Januškienė   21:13  16:21  21:14 [52']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Grytė, S.Flaksienė    
   R.Grytė, S.Flaksienė   ->    
    [31] 12:50   R.Grytė, S.Flaksienė  
   S.Noreika, K.Freimanaitė     21:11  17:21  21:13 [29']  
   S.Noreika, K.Freimanaitė    
    ->     9-a vieta
      [42] 14:05   R.Grytė, S.Flaksienė
        21:14  21:17 [22']
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
    [32] 12:50   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė     21:14  21:19 [20']  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė    
    ->    
         
       S.Noreika, K.Freimanaitė   11-a vieta
      [43] 14:05   S.Noreika, K.Freimanaitė
       L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė   13:21  21:13  21:15 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 104 105 
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.