Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Jelena Ramaneckienė 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Ramaneckienė, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [89] 14:40    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė    
 9   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:5  21:9 [12']    
[66] 13:25    E.Markelytė, V.Suško      
 8   Eglė Markelytė 
 Viktorija Suško 
  14:21  26:24  21:12 [32']      
    [113] 16:00    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:16  21:14 [18']  
[67] 13:25    R.Gečaitė, V.Čekanauskienė      
 12   Ivija Baranauskaitė 
 Viltė Navardauskaitė 
  19:21  21:17  22:20 [30']      
  [90] 14:40    A.Brikaitė, A.Pakšytė    
 13   Kotryna Janutaitė 
 Lina Venckutė 
    21:13  21:18 [20']    
[68] 13:25    A.Brikaitė, A.Pakšytė      
 4   Aušra Brikaitė 
 Aurelija Pakšytė 
  21:2  21:8 [12']       1-a vieta
      [136] 16:55    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė
 3   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        21:10  21:12 [16']
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [91] 14:40    A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 11   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:19  21:17 [18']    
[69] 13:25    A.Balazaitė, K.Remeikaitė      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Rūta Ulozaitė 
  21:10  21:18 [15']      
    [114] 16:00    A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
 7   Kristina Nareikienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:14  21:19 [20']  
[70] 13:25    L.Paulauskaitė, J.Treinytė      
 10   Laura Paulauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
  15:21  21:12  24:22 [30']      
  [92] 14:40    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
 15         21:14  21:14 [17']    
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 2   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  ->    A.Brikaitė, A.Pakšytė   3-a vieta
      [137] 17:20    A.Brikaitė, A.Pakšytė
       J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė   21:9  21:10 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Markelytė, V.Suško    
    [115] 16:00    R.Gečaitė, V.Čekanauskienė  
     R.Gečaitė, V.Čekanauskienė   15:21  21:16  21:7 [23']   5-a vieta
      [138] 17:20    R.Gečaitė, V.Čekanauskienė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     9:21  21:19  21:17 [27']
    [116] 16:00    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     L.Paulauskaitė, J.Treinytė   21:8  21:9 [12']  
         
         
       E.Markelytė, V.Suško   7-a vieta
      [139] 17:20    E.Markelytė, V.Suško
       L.Paulauskaitė, J.Treinytė   21:16  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->    
    [117] 16:00    V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
   I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė     20:22  21:13  21:13 [28']  
  [93] 14:40    I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė    
   K.Janutaitė, L.Venckutė   21:10  21:18 [17']     9-a vieta
      [140] 17:20    V.Giedra, E.Ramanauskaitė
        19:21  21:14  21:8 [26']
   G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė    
   G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   ->    
    [118] 16:00    K.Nareikienė, T.Rakauskaitė  
   K.Nareikienė, T.Rakauskaitė     16:21  21:19  21:17 [29']  
   K.Nareikienė, T.Rakauskaitė    
    ->    
         
       I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė   11-a vieta
      [141] 17:20    I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė
       G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   21:17  21:18 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Janutaitė, L.Venckutė  
     K.Janutaitė, L.Venckutė   ->   13-a vieta
       K.Janutaitė, L.Venckutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.