Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2019-05-18, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Pijus Sutkaitis 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Sutkaitis, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [39] 12:55   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis    
 9   Mantas Lukonas 
 Mindaugas Butkus 
    21:10  21:7 [19']    
[28] 11:55   M.Lukonas, M.Butkus      
 8   Miras Aitmagambetov 
 Ričard Kim 
  20:22  22:20  21:19 [32']      
    [48] 13:40   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis  
 5   Titas Žibūda 
 Emilis Jonkus 
      21:19  21:15 [25']  
[29] 12:15   T.Žibūda, E.Jonkus      
 12   Gustas Čekavičius 
 Danielius Sukanka 
  21:5  21:4 [17']      
  [40] 12:55   A.Kaminskas, M.Šatkauskas    
 13   Jokūbas Kazlauskas 
 Matas Špakauskas 
    21:8  24:22 [28']    
[30] 12:15   A.Kaminskas, M.Šatkauskas      
 4   Adas Kaminskas 
 Mantas Šatkauskas 
  21:8  21:14 [18']       1-a vieta
      [57] 14:40   K.Sakalauskas, R.Lesinskas
 3   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
        21:16  21:14 [23']
[31] 12:15   U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 14   Sviatoslav Papušin 
 Martynas Plauška 
  21:13  21:12 [20']      
  [41] 13:20   U.Mikalauskas, M.Stravinskas    
 11   Paulius Jakubčionis 
 Ernestas Pocej 
    22:24  21:19  21:15 [44']    
[32] 12:15   A.Zavackas, B.Kamantauskas      
 6   Adomas Zavackas 
 Benediktas Kamantauskas 
  21:10  21:13 [17']      
    [49] 14:00   K.Sakalauskas, R.Lesinskas  
 7   Daniel Leonovič 
 Adomas Mažeika 
      21:15  21:15 [26']  
[33] 12:35   J.Jatulis, D.Špakauskas      
 10   Jurgis Jatulis 
 Daugirdas Špakauskas 
  21:16  21:18 [24']      
  [42] 13:20   K.Sakalauskas, R.Lesinskas    
 15   Bronius Karsokas 
 Nojus Šabasevičius 
    21:8  21:7 [22']    
[34] 12:35   K.Sakalauskas, R.Lesinskas      
 2   Kipras Sakalauskas 
 Rokas Lesinskas 
  21:13  21:5 [18']    A.Kaminskas, M.Šatkauskas   3-a vieta
      [58] 14:40   U.Mikalauskas, M.Stravinskas
       U.Mikalauskas, M.Stravinskas   21:18  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Lukonas, M.Butkus    
    [50] 14:00   T.Žibūda, E.Jonkus  
     T.Žibūda, E.Jonkus   21:9  21:10 [17']   5-a vieta
      [59] 14:40   T.Žibūda, E.Jonkus
     A.Zavackas, B.Kamantauskas     21:19  18:21  21:19 [36']
    [51] 14:00   A.Zavackas, B.Kamantauskas  
     J.Jatulis, D.Špakauskas   21:18  21:19 [25']  
         
         
       M.Lukonas, M.Butkus   7-a vieta
     
       J.Jatulis, D.Špakauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Aitmagambetov, R.Kim    
   M.Aitmagambetov, R.Kim   ->    
    [52] 14:00   M.Aitmagambetov, R.Kim  
   G.Čekavičius, D.Sukanka     21:17  21:10 [20']  
  [43] 13:20   J.Kazlauskas, M.Špakauskas    
   J.Kazlauskas, M.Špakauskas   21:17  21:5 [27']     9-a vieta
      [60] 14:40   M.Aitmagambetov, R.Kim
   S.Papušin, M.Plauška       21:14  21:16 [23']
  [44] 13:20   P.Jakubčionis, E.Pocej    
   P.Jakubčionis, E.Pocej   21:15  21:14 [24']    
    [53] 14:20   P.Jakubčionis, E.Pocej  
   D.Leonovič, A.Mažeika     21:17  21:19 [21']  
  [45] 13:40   D.Leonovič, A.Mažeika    
   B.Karsokas, N.Šabasevičius   21:13  21:17 [24']    
         
       J.Kazlauskas, M.Špakauskas   11-a vieta
     
       D.Leonovič, A.Mažeika   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Čekavičius, D.Sukanka  
     G.Čekavičius, D.Sukanka   ->   13-a vieta
     
     S.Papušin, M.Plauška     ->
     
     B.Karsokas, N.Šabasevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 104 105 
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.