Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 16       ->      
  [116] 16:10   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 9   Stasys Kubiliūnas 
 Vaidas Šmitas 
    21:10  21:7 [20']    
[103] 15:20   E.Gedminas, A.Valauskas      
 8   Evaldas Gedminas 
 Aurimas Valauskas 
  21:15  21:15 [31']      
    [131] 17:00   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
 5   Egidijus Litvinskas 
 Edmundas Petrošius 
      21:18  21:16 [24']  
[104] 15:20   E.Litvinskas, E.Petrošius      
 12   Vytautas Liutika 
 Aidas Urbonas 
  21:18  21:11 [20']      
  [117] 16:10   E.Litvinskas, E.Petrošius    
 13         21:18  21:19 [27']    
 T.Jarutis, D.Jurgilas      
 4   Tadas Jarutis 
 Darius Jurgilas 
  ->       1-a vieta
      [149] 18:15   A.Petkevičius, M.Petkevičius
 3   Vidmantas Galiauskas 
 Egidijus Peleckis 
        21:13  21:16 [22']
 V.Galiauskas, E.Peleckis      
 14       ->      
  [118] 16:10   J.Jarulaitis, A.Tamašauskas    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Aleksas Tamašauskas 
    21:9  24:22 [27']    
[105] 15:20   J.Jarulaitis, A.Tamašauskas      
 6   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  21:17  21:19 [35']      
    [132] 17:00   J.Šileris, V.Turolevičius  
 7   Paulius Bareika 
 Kęstutis Krūminas 
      21:8  21:17 [21']  
[106] 15:20   P.Bareika, K.Krūminas      
 10   Česlovas Bankauskas 
 Ričardas Vasilevskis 
  21:15  21:10 [23']      
  [119] 16:10   J.Šileris, V.Turolevičius    
 15         21:15  15:21  21:13 [37']    
 J.Šileris, V.Turolevičius      
 2   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
  ->    E.Litvinskas, E.Petrošius   3-a vieta
      [150] 18:15   E.Litvinskas, E.Petrošius
       J.Jarulaitis, A.Tamašauskas   21:13  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Gedminas, A.Valauskas    
    [133] 17:00   T.Jarutis, D.Jurgilas  
     T.Jarutis, D.Jurgilas   22:20  21:18 [26']   5-a vieta
      [151] 18:15   P.Bareika, K.Krūminas
     V.Galiauskas, E.Peleckis     21:13  21:17 [26']
    [134] 17:00   P.Bareika, K.Krūminas  
     P.Bareika, K.Krūminas   22:20  21:9 [24']  
         
         
       E.Gedminas, A.Valauskas   7-a vieta
      [152] 18:15   V.Galiauskas, E.Peleckis
       V.Galiauskas, E.Peleckis   21:11  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Kubiliūnas, V.Šmitas    
   S.Kubiliūnas, V.Šmitas   ->    
    [120] 16:10   V.Liutika, A.Urbonas  
   V.Liutika, A.Urbonas     21:17  18:21  21:8 [36']  
   V.Liutika, A.Urbonas    
    ->     9-a vieta
      [135] 17:25   D.Paulauskas, P.Žostautas
        18:21  21:15  21:7 [38']
   D.Paulauskas, P.Žostautas    
   D.Paulauskas, P.Žostautas   ->    
    [121] 16:35   D.Paulauskas, P.Žostautas  
   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis     22:20  21:19 [27']  
   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis    
    ->    
         
       S.Kubiliūnas, V.Šmitas   11-a vieta
      [136] 17:25   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis
       Č.Bankauskas, R.Vasilevskis   21:14  21:15 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.