Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Saida Micevičiūtė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė        
 32       ->        
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [116] 14:30    D.Statkutė, G.Petrikaitė    
 9   Augustė Leimonaitė 
 Aušra Švaikauskatė 
      11:6  11:3  11:1 [11']    
 A.Leimonaitė, A.Švaikauskatė        
 24       ->        
  [92] 13:30    D.Statkutė, G.Petrikaitė      
 25         11:6  11:1  11:2 [12']      
 D.Statkutė, G.Petrikaitė        
 8   Dominyka Statkutė 
 Gita Petrikaitė 
  ->        
      [134] 15:10    D.Statkutė, G.Petrikaitė  
 5   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
        11:4  11:6  11:6 [13']  
 A.Ralytė, V.Žilytė        
 28       ->        
  [93] 13:30    A.Ralytė, V.Žilytė      
 21         11:8  15:14  11:7 [22']      
 Ū.Lasinskaitė, G.Vedrickaitė        
 12   Ūla Lasinskaitė 
 Greta Vedrickaitė 
  ->        
    [117] 14:30    A.Ralytė, V.Žilytė    
 13   Emilija Klinavičiūtė 
 Viltė Vinckutė 
      11:5  9:11  11:7  11:8 [22']    
 E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė        
 20       ->        
  [94] 13:30    R.Kelečiūtė, D.Lygnugarytė      
 29         11:1  12:10  11:4 [13']      
 R.Kelečiūtė, D.Lygnugarytė        
 4   Radvilė Kelečiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->         1-a vieta
        [154] 16:25    D.Statkutė, G.Petrikaitė
 3   Goda Lukoševičiūtė 
 Smiltė Mauragytė 
          11:5  11:8  11:6 [18']
 G.Lukoševičiūtė, S.Mauragytė        
 30       ->        
  [95] 13:30    G.Lukoševičiūtė, S.Mauragytė      
 19   Adelė Lukočiūtė 
 Vaiva Plieniūtė 
    12:10  11:9  11:4 [16']      
[80] 12:50    A.Sepova, J.Linkutė        
 14   Anastasija Sepova 
 Justė Linkutė 
  11:8  11:9  11:3 [16']        
    [118] 14:30    M.Barauskaitė, L.Loginova    
 11   Fausta Gedminaitė 
 Elzė Valčiukaitė 
      11:5  11:3  11:9 [13']    
 F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė        
 22       ->        
  [96] 13:30    M.Barauskaitė, L.Loginova      
 27         9:11  11:5  11:2  12:10 [18']      
 M.Barauskaitė, L.Loginova        
 6   Minija Barauskaitė 
 Lia Loginova 
  ->        
      [135] 15:10    L.Aleknavičiūtė, L.Leonavičiūtė  
 7   Atėnė Peleckytė 
 Digna Širkutė 
        11:6  13:11  11:4 [17']  
 A.Peleckytė, D.Širkutė        
 26       ->        
  [97] 13:30    A.Peleckytė, D.Širkutė      
 23         9:11  13:11  15:13  11:9 [31']      
 J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė        
 10   Jorūnė Šalnaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->        
    [119] 14:30    L.Aleknavičiūtė, L.Leonavičiūtė    
 15   Agnė Ralovecaitė 
 Milanta Sutkutė 
      11:3  11:2  11:3 [14']    
[81] 12:50    A.Ralovecaitė, M.Sutkutė        
 18   Nikolė Puchovičiūtė 
 Miglė Railaitė 
  11:6  9:11  11:9  5:11  11:8 [28']      A.Ralytė, V.Žilytė   3-a vieta
  [98] 13:50    L.Aleknavičiūtė, L.Leonavičiūtė   [155] 16:25    M.Barauskaitė, L.Loginova
 31         11:4  11:2  11:4 [13']    M.Barauskaitė, L.Loginova   11:8  11:3  11:1 [11']
 L.Aleknavičiūtė, L.Leonavičiūtė        
 2   Liepa Aleknavičiūtė 
 Liepa Leonavičiūtė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė    
      [136] 15:10    R.Kelečiūtė, D.Lygnugarytė  
       R.Kelečiūtė, D.Lygnugarytė   11:8  11:7  11:4 [14']   5-a vieta
        [156] 16:25    G.Lukoševičiūtė, S.Mauragytė
       G.Lukoševičiūtė, S.Mauragytė     11:6  4:11  11:7  11:8 [18']
      [137] 15:35    G.Lukoševičiūtė, S.Mauragytė  
       A.Peleckytė, D.Širkutė   8:11  11:7  11:3  11:0 [19']  
           
           
         S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   7-a vieta
       
         A.Peleckytė, D.Širkutė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     A.Leimonaitė, A.Švaikauskatė    
     A.Leimonaitė, A.Švaikauskatė   ->    
      [138] 15:35    A.Leimonaitė, A.Švaikauskatė  
     Ū.Lasinskaitė, G.Vedrickaitė     8:11  11:7  12:10  15:13 [24']  
    [120] 14:30    Ū.Lasinskaitė, G.Vedrickaitė    
     E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė   11:1  11:7  9:11  11:2 [15']     9-a vieta
        [157] 16:25    F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė
     A.Sepova, J.Linkutė       11:8  7:11  11:2  11:8 [18']
    [121] 14:30    F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė    
     F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė   11:7  14:12  11:3 [16']    
      [139] 15:35    F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė  
     J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė     7:11  15:13  11:6  11:4 [24']  
    [122] 14:50    J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė    
     A.Ralovecaitė, M.Sutkutė   11:8  11:8  9:11  15:14 [28']    
           
         Ū.Lasinskaitė, G.Vedrickaitė   11-a vieta
       
         J.Šalnaitė, J.Kavaliauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė   ->   13-a vieta
       
       A.Sepova, J.Linkutė     ->
       
       A.Ralovecaitė, M.Sutkutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         N.Puchovičiūtė, M.Railaitė
          ->
   A.Lukočiūtė, V.Plieniūtė      
   A.Lukočiūtė, V.Plieniūtė   ->      
     A.Lukočiūtė, V.Plieniūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [99] 13:50    N.Puchovičiūtė, M.Railaitė  
        11:3  11:0  11:0 [10']  
   .      
    ->      
     N.Puchovičiūtė, M.Railaitė    
   N.Puchovičiūtė, M.Railaitė     ->    
   N.Puchovičiūtė, M.Railaitė      
    ->     19-a vieta
         A.Lukočiūtė, V.Plieniūtė
         A.Lukočiūtė, V.Plieniūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.