Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08  
 1   Dovydas Razas ,   Ramūnas Stapušaitis   Dėl 1-4 vietų    
[33]  D.Razas, R.Stapušaitis    
 8   Lukas Kontrimas ,   Ignas Reznikas    21:8  21:5 [11']    
  [37]  D.Razas, R.Stapušaitis  
 5   Lukas Litvinas ,   Daumantas Vitkauskas      21:14  21:11 [16']  
[34]  K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas    
 4   Kazimieras Dauskurtas ,   Andrius Girdžijauskas    21:13  21:12 [19']    1-a vieta
    [115] 12:00   D.Razas, R.Stapušaitis
 3   Edgaras Slušnys ,   Saulius Šaltmeris        21:14  21:19 [23']
[35]  E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 6   Povilas Bartušis ,   Žygimantas Eismontas    21:18  21:8 [20']    
  [38]  E.Jenkus, A.Mizgiris  
 7   Edvinas Jakubauskas ,   Alvydas Jockus      21:16  21:14 [15']  
[36]  E.Jenkus, A.Mizgiris    
 2   Edvinas Jenkus ,   Aurimas Mizgiris    21:6  21:5 [15']    
     
     K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas  3-a vieta
  [116] 12:00   E.Slušnys, S.Šaltmeris
   E.Slušnys, S.Šaltmeris   21:19  18:21  21:18 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Kontrimas, I.Reznikas    
  [39]  L.Litvinas, D.Vitkauskas  
   L.Litvinas, D.Vitkauskas   21:5  21:9 [12']  5-a vieta
    [117] 12:30   P.Bartušis, Ž.Eismontas
   P.Bartušis, Ž.Eismontas     21:19  14:21  21:12 [25']
  [40]  P.Bartušis, Ž.Eismontas  
   E.Jakubauskas, A.Jockus   21:12  21:15 [18']  
       
       
     L.Kontrimas, I.Reznikas  7-a vieta
    [118] 12:30   E.Jakubauskas, A.Jockus
     E.Jakubauskas, A.Jockus   21:11  21:6 [16']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 103 104 
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.