Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė, Data: 2018-05-05, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas      
 16       ->      
  [34] 12:30   J.Adomaitis, V.Valliappan    
 9   Juozas Adomaitis 
 Venkatachalam Valliappan 
    18:21  21:18  21:19 [35']    
[26] 12:05   J.Adomaitis, V.Valliappan      
 8   Raimondas Stakionis 
 Ramūnas Dovydėnas 
  21:15  21:10 [22']      
    [45] 13:25   J.Adomaitis, V.Valliappan  
 5   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
      21:10  17:21  21:12 [28']  
 K.Jucys, V.Stončius      
 12       ->      
  [35] 12:30   S.Eibukas, I.Lukoševičius    
 13         21:18  21:14 [25']    
 S.Eibukas, I.Lukoševičius      
 4   Saulius Eibukas 
 Ignas Lukoševičius 
  ->       1-a vieta
      [55] 14:15   J.Adomaitis, V.Valliappan
 3   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
        21:16  9:21  21:15 [35']
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 14       ->      
  [36] 12:55   D.Kairys, M.Brazauskas    
 11         21:17  14:21  21:19 [36']    
 D.Kairys, M.Brazauskas      
 6   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
  ->      
    [46] 13:50   G.Siva, R.Vizgirda  
 7   Uldis Lazdinš 
 Egidijus Peleckis 
      21:11  17:21  21:18 [32']  
[27] 12:05   U.Lazdinš, E.Peleckis      
 10   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  21:17  22:20 [28']      
  [37] 12:55   G.Siva, R.Vizgirda    
 15         21:18  20:22  21:13 [36']    
 G.Siva, R.Vizgirda      
 2   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
  ->    S.Eibukas, I.Lukoševičius   3-a vieta
      [56] 14:40   D.Kairys, M.Brazauskas
       D.Kairys, M.Brazauskas   13:21  21:17  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas    
    [47] 13:50   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas  
     K.Jucys, V.Stončius   21:16  21:19 [23']   5-a vieta
      [57] 14:40   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas
     A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:15  21:19 [25']
    [48] 13:50   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     U.Lazdinš, E.Peleckis   18:21  21:17  21:17 [33']  
         
         
       K.Jucys, V.Stončius   7-a vieta
      [58] 14:40   K.Jucys, V.Stončius
       U.Lazdinš, E.Peleckis   21:16  24:22 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Stakionis, R.Dovydėnas    
   R.Stakionis, R.Dovydėnas   ->    
     R.Stakionis, R.Dovydėnas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [38] 12:55   D.Paulauskas, P.Žostautas
        21:12  21:13 [24']
   .    
    ->    
     D.Paulauskas, P.Žostautas  
   D.Paulauskas, P.Žostautas     ->  
   D.Paulauskas, P.Žostautas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 101 
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.