Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-05-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Kiryl Ashurkevich    Dėl 1-8 vietos      
[5] 10:00    K.Ashurkevich      
 16   Maxim Larenka    21:8  21:15 [21']      
  [17] 11:00    A.Yarashevich    
 9   Saulius Eibukas      21:14  21:18 [28']    
[6] 10:00    A.Yarashevich      
 8   Aliaksandr Yarashevich    21:17  21:8 [20']      
    [36] 12:00    A.Yarashevich  
 5   Ramūnas Kavaliauskas        21:17  21:12 [22']  
[7] 10:00   R.Kavaliauskas      
 12   Vitali Lobach    21:18  21:15 [66']      
  [18] 11:00   R.Kavaliauskas    
 13   Yury Krasnopolsky      21:17  11:21  21:18 [39']    
[8] 10:00    A.Meškinis      
 4   Aurimas Meškinis    21:15  21:17 [31']       1-a vieta
      [50] 13:00    A.Yarashevich
 3   Marius Akucevičius          18:21  21:19  21:19 [33']
[9] 10:30    M.Piatrushka      
 14   Mikalai Piatrushka    17:21  23:21  21:16 [42']      
  [19] 11:00    M.Piatrushka    
 11   Audrius Vilčinskas      21:19  21:17 [24']    
[10] 10:30    M.Povilaitis      
 6   Martynas Povilaitis    21:14  21:18 [21']      
    [37] 12:00    A.Vyazhevich  
 7   Albertas Rimkus        21:12  18:21  21:11 [31']  
[11] 10:30    A.Rimkus      
 10   Marius Brazauskas    21:18  21:23  21:11 [41']      
  [20] 11:00    A.Vyazhevich    
 15   Pavel Metelskiy      21:10  21:5 [13']    
[12] 10:30    A.Vyazhevich      
 2   Aleksey Vyazhevich    21:7  21:17 [20']    R.Kavaliauskas   3-a vieta
      [51] 13:00    R.Kavaliauskas
       M.Piatrushka   21:19  10:21  21:18 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Ashurkevich    
    [38] 12:00    K.Ashurkevich  
     A.Meškinis   21:15  21:19 [20']   5-a vieta
      [52] 13:00    K.Ashurkevich
     M.Povilaitis     21:13  21:17 [22']
    [39] 12:00    M.Povilaitis  
     A.Rimkus   21:16  21:19 [22']  
         
         
       A.Meškinis   7-a vieta
      [53] 13:00    A.Meškinis
       A.Rimkus   18:21  21:14  21:16 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Larenka      
  [21] 11:00    M.Larenka    
   S.Eibukas   21:11  13:21  21:12 [26']    
    [40] 12:00    V.Lobach  
   V.Lobach     21:15  10:21  21:13 [43']  
  [22] 11:00    V.Lobach    
   Y.Krasnopolsky   21:18  21:19 [35']     9-a vieta
      [54] 13:00    P.Metelskiy
   M.Akucevičius       21:15  13:21  21:17 [37']
  [23] 11:00    M.Akucevičius    
   A.Vilčinskas   18:21  21:13  21:8 [30']    
    [41] 12:30    P.Metelskiy  
   M.Brazauskas     21:13  22:24  21:19 [34']  
  [24] 11:00    P.Metelskiy    
   P.Metelskiy   19:21  21:13  21:12 [29']    
         
       M.Larenka   11-a vieta
      [55] 13:00    M.Larenka
       M.Akucevičius   17:21  21:19  21:18 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Eibukas    
    [42] 12:30    S.Eibukas  
     Y.Krasnopolsky   21:17  14:21  21:16 [44']   13-a vieta
      [56] 13:00    M.Brazauskas
     A.Vilčinskas     19:21  21:13  21:10 [28']
    [43] 12:30   M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:0  
         
         
       Y.Krasnopolsky   15-a vieta
      [57] 13:30   Y.Krasnopolsky
       A.Vilčinskas   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.