Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-10-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[187] 18:35    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 16   Andrius Stankevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:7  21:7 [13']      
  [200] 19:25    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 9   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
    21:15  21:16 [19']    
[188] 18:35    L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 8   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  21:10  21:23  21:9 [25']      
    [217] 20:15    A.Michejenko, A.Pakšytė  
 5   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
      21:18  21:18 [20']  
[189] 18:35    A.Michejenko, A.Pakšytė      
 12   Vygantas Garmus 
 Asta Bačkaitienė 
  21:8  21:16 [16']      
  [201] 19:25    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 13   Evaldas Čižinauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
    21:19  21:14 [22']    
[190] 19:00    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Justė Žibūdienė 
  22:20  21:13 [18']       1-a vieta
      [232] 21:05    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė
 3   Andrius Kordušas 
 Laura Januškevičienė 
        25:23  21:17 [20']
[191] 19:00   A.Kordušas, L.Januškevičienė      
 14   Gintautas Jaugielavičius 
 Viktorija Suško 
  21:18  21:7 [19']      
  [202] 19:25    J.Bartkus, V.Tankevič    
 11   Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
    21:10  18:21  21:15 [29']    
[192] 19:00    J.Bartkus, V.Tankevič      
 6   Maxim Melamed 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:15  21:7 [18']      
    [218] 20:15    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė  
 7   Karolis Šemeta 
 Urtė Rakštytė 
      21:14  16:21  21:17 [30']  
[193] 19:00    K.Šemeta, U.Rakštytė      
 10   Paulius Rakauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:13  24:22 [20']      
  [203] 19:25    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė    
 15   Domas Pakšys 
 Veranika Tarusava 
    21:19  16:21  21:18 [27']    
[194] 19:00    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Živilė Simonaitytė 
  21:12  21:13 [13']    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   3-a vieta
      [233] 21:05    J.Bartkus, V.Tankevič
       J.Bartkus, V.Tankevič   21:19  21:19 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
    [219] 20:15    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė  
     L.Vaškevičius, J.Žibūdienė   21:19  21:18 [18']   5-a vieta
      [234] 21:05    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė
     A.Kordušas, L.Januškevičienė     21:15  11:21  21:17 [28']
    [220] 20:15    K.Šemeta, U.Rakštytė  
     K.Šemeta, U.Rakštytė   21:15  21:14 [16']  
         
         
       L.Supronas, D.Ruzvaltienė   7-a vieta
     
       A.Kordušas, L.Januškevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė      
  [204] 19:25    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė    
   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   21:18  16:21  21:10 [26']    
    [221] 20:15    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė  
   V.Garmus, A.Bačkaitienė     21:14  23:21 [19']  
  [205] 19:25    E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė    
   E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė   21:16  21:9 [14']     9-a vieta
      [235] 21:05    D.Pakšys, V.Tarusava
   G.Jaugielavičius, V.Suško       21:15  21:16 [17']
  [206] 19:50    M.Melamed, Ž.Šeškevičienė    
   M.Melamed, Ž.Šeškevičienė   18:21  21:14  21:13 [24']    
    [222] 20:40    D.Pakšys, V.Tarusava  
   P.Rakauskas, J.Kažanauskaitė     12:21  21:7  21:14 [24']  
  [207] 19:50    D.Pakšys, V.Tarusava    
   D.Pakšys, V.Tarusava   21:6  22:24  21:15 [29']    
         
       E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė   11-a vieta
     
       M.Melamed, Ž.Šeškevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Stankevičius, N.Martinavičiūtė    
     
     V.Garmus, A.Bačkaitienė   ->   13-a vieta
     
     G.Jaugielavičius, V.Suško     ->
     
     P.Rakauskas, J.Kažanauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.