Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-10-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27  
 1   Aurimas Meškinis 
 Vidmantas Jonikas 
  Dėl 1-8 vietos      
[98] 14:00    A.Meškinis, V.Jonikas      
 16   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  21:12  21:10 [13']      
  [118] 15:15    A.Meškinis, V.Jonikas    
 9   Amin Pourhadi 
 Alexey Rysevets 
    21:15  21:14 [17']    
[99] 14:00    A.Rimkus, D.Kairys      
 8   Albertas Rimkus 
 Darius Kairys 
  19:21  21:10  21:17 [29']      
    [163] 17:20    P.Laerke, H.Kristoffersen  
 5   Poul Erik Laerke 
 Henrik Kristoffersen 
      21:16  21:17 [18']  
[100] 14:00    P.Laerke, H.Kristoffersen      
 12   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
  21:18  19:21  21:11 [28']      
  [119] 15:15    P.Laerke, H.Kristoffersen    
 13   Vytautas Česonis 
 Nerijus Molis 
    21:19  21:16 [20']    
[101] 14:00    S.Jurkevičius, A.Ambrasas      
 4   Skirmantas Jurkevičius 
 Audrius Ambrasas 
  21:12  21:14 [16']       1-a vieta
      [183] 18:35    P.Laerke, H.Kristoffersen
 3   Uldis Lazdinš 
 Steponas Januška 
        16:21  21:19  21:17 [35']
[102] 14:25    U.Lazdinš, S.Januška      
 14   Dennis Liedorp 
 Valdas Jankauskas 
  21:13  21:16 [2']      
  [120] 15:15    R.Vizgirda, V.Stončius    
 11   Aldas Maziliauskas 
 Gediminas Buitvydas 
    23:25  21:12  21:10 [30']    
[103] 14:25    R.Vizgirda, V.Stončius      
 6   Rytis Vizgirda 
 Valentas Stončius 
  21:11  21:9 [15']      
    [164] 17:20    S.Eibukas, H.Nevidauskas  
 7   Marius Armonas 
 Arūnas Daugaravičius 
      21:19  24:22 [24']  
[104] 14:25    S.Eibukas, H.Nevidauskas      
 10   Saulius Eibukas 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:12  21:18 [16']      
  [121] 15:15    S.Eibukas, H.Nevidauskas    
 15   Vilmantas Marcinkevičius 
 Almantas Abromaitis 
    21:16  21:16 [20']    
[105] 14:25    D.Čekanauskas, E.Bardauskas      
 2   Deimantas Čekanauskas 
 Edvardas Bardauskas 
  21:6  21:9 [13']    A.Meškinis, V.Jonikas   3-a vieta
      [184] 18:35   R.Vizgirda, V.Stončius
       R.Vizgirda, V.Stončius   21:15  21:19 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus, D.Kairys    
    [165] 17:20    A.Rimkus, D.Kairys  
     S.Jurkevičius, A.Ambrasas   21:15  16:21  21:18 [33']   5-a vieta
      [185] 18:35    A.Rimkus, D.Kairys
     U.Lazdinš, S.Januška     20:22  21:16  22:20 [33']
    [166] 17:45    D.Čekanauskas, E.Bardauskas  
     D.Čekanauskas, E.Bardauskas   22:20  21:16 [21']  
         
         
       S.Jurkevičius, A.Ambrasas   7-a vieta
     
       U.Lazdinš, S.Januška   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Butkus, D.Likas      
  [122] 15:15   A.Butkus, D.Likas    
   A.Pourhadi, A.Rysevets   21:0 [18']    
    [167] 17:45    S.Malakauskas, L.Pakula  
   S.Malakauskas, L.Pakula     21:6  21:15 [15']  
  [123] 15:15    S.Malakauskas, L.Pakula    
   V.Česonis, N.Molis   21:13  21:13 [15']     9-a vieta
      [186] 18:35    S.Malakauskas, L.Pakula
   D.Liedorp, V.Jankauskas       21:17  21:18 [17']
  [124] 15:15    A.Maziliauskas, G.Buitvydas    
   A.Maziliauskas, G.Buitvydas   9:21  27:25  22:20 [33']    
    [168] 17:45    M.Armonas, A.Daugaravičius  
   M.Armonas, A.Daugaravičius     21:9  21:12 [15']  
  [125] 15:15    M.Armonas, A.Daugaravičius    
   V.Marcinkevičius, A.Abromaitis   21:13  21:11 [16']    
         
       A.Butkus, D.Likas   11-a vieta
     
       A.Maziliauskas, G.Buitvydas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Pourhadi, A.Rysevets    
     
     V.Česonis, N.Molis   ->   13-a vieta
     
     D.Liedorp, V.Jankauskas     ->
     
     V.Marcinkevičius, A.Abromaitis   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.