Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti, Data: 2018-02-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dobilas 
 Ignas Lukoševičius 
21
12
21
11
 21'
21
17
18
21
21
10
 25'
102/71
31
2
1
2 Raimondas Stakionis 
 Tomas Grigas 
12
21
11
21
 21'
16
21
21
18
21
18
 41'
81/99
-18
1
2
3 Egidijus Litvinskas 
 Andrius Orlovas 
17
21
21
18
10
21
 25'
21
16
18
21
18
21
 41'
105/118
-13
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernestas Leonavičius 
 Darius Mieliauskas 
16
21
14
21
 22'
21
12
21
10
 15'
72/64
8
1
2
2 Algirdas Kepežinskas 
 Vytautas Valaitis 
21
16
21
14
 22'
21
19
21
15
84/64
20
2
1
3 Žaimantas Vaitiekūnas 
 Donatas Akelis 
12
21
10
21
 15'
19
21
15
21
56/84
-28
0
3



2018-02-24  
   1-a vieta
 1    Mindaugas Dobilas,  Ignas Lukoševičius  
[69] 14:35   M.Dobilas, I.Lukoševičius
 4    Algirdas Kepežinskas,  Vytautas Valaitis   21:16  21:12 [24']
   



2018-02-24  
   3-a vieta
 2    Ernestas Leonavičius,  Darius Mieliauskas  
[70] 14:35   E.Leonavičius, D.Mieliauskas
 3    Raimondas Stakionis,  Tomas Grigas   22:20  21:12 [22']
   



2018-02-24  
   5-a vieta
 5    Egidijus Litvinskas,  Andrius Orlovas  
[71] 14:35   Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis
 6    Žaimantas Vaitiekūnas,  Donatas Akelis   21:18  17:21  21:14 [34']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.