Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Deinoras Gudavičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Gudavičius, V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [25] 10:40   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 9   Pijus Sutkaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
    11:5  11:5  11:3 [23']    
[10] 09:45   P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė      
 8   Matas Mackevičius 
 Fausta Gedminaitė 
  12:10  11:8  11:7 [25']      
    [41] 11:20   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė  
 5   Rokas Jokubaitis 
 Vykintė Trakšelytė 
      11:5  11:6  11:2 [18']  
 R.Jokubaitis, V.Trakšelytė      
 12       ->      
  [26] 10:40   R.Jokubaitis, V.Trakšelytė    
 13         11:8  4:11  11:7  10:12  11:8 [32']    
 J.Balsys, G.Šukutytė      
 4   Justas Balsys 
 Greta Šukutytė 
  ->       1-a vieta
      [57] 12:20   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė
 3   Dovas Genys 
 Vakarė Trakšelytė 
        11:5  11:9  11:7 [23']
 D.Genys, V.Trakšelytė      
 14       ->      
  [27] 10:40   D.Genys, V.Trakšelytė    
 11   Ignas Lukoševičius 
 Augustė Leimonaitė 
    11:9  11:9  11:8 [21']    
[11] 09:45   M.Noreika, R.Krasauskaitė      
 6   Mamertas Noreika 
 Roneta Krasauskaitė 
  11:5  11:8  11:8 [17']      
    [42] 11:20   L.Miliauskis, S.Borisenko  
 7   Rokas Krasauskas 
 Oresta Ščerbakova 
      11:4  11:6  11:6 [18']  
[12] 09:45   R.Krasauskas, O.Ščerbakova      
 10   Ramūnas Žilys 
 Saulė Mackevičiūtė 
  11:6  11:4  11:5 [19']      
  [28] 10:40   L.Miliauskis, S.Borisenko    
 15         11:9  11:6  11:5 [24']    
 L.Miliauskis, S.Borisenko      
 2   Lukas Miliauskis 
 Signė Borisenko 
  ->    R.Jokubaitis, V.Trakšelytė   3-a vieta
      [58] 12:20   R.Jokubaitis, V.Trakšelytė
       D.Genys, V.Trakšelytė   11:0 [3']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė    
    [43] 11:40   J.Balsys, G.Šukutytė  
     J.Balsys, G.Šukutytė   4:11  11:4  11:7  11:8 [22']   5-a vieta
      [59] 12:20   R.Krasauskas, O.Ščerbakova
     M.Noreika, R.Krasauskaitė     6:11  8:11  15:14  12:10  11:6 [34']
    [44] 11:40   R.Krasauskas, O.Ščerbakova  
     R.Krasauskas, O.Ščerbakova   11:3  11:9  11:8 [18']  
         
         
       P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė   7-a vieta
      [60] 12:20   M.Noreika, R.Krasauskaitė
       M.Noreika, R.Krasauskaitė   11:6  11:6  11:4 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, F.Gedminaitė    
   M.Mackevičius, F.Gedminaitė   ->    
     M.Mackevičius, F.Gedminaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [45] 11:40   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė
        11:8  5:11  11:7  11:7 [20']
   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė    
   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė   ->    
    [29] 10:40   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė  
   R.Žilys, S.Mackevičiūtė     11:8  11:9  11:8 [23']  
   R.Žilys, S.Mackevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Žilys, S.Mackevičiūtė
       R.Žilys, S.Mackevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.