Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [13] 10:05   L.Leonavičiūtė    
 9   Agota Narvilaitė      11:3  11:2  11:4 [17']    
[1] 09:30   A.Ralytė      
 8   Aina Ralytė    11:8  12:10  11:8 [24']      
    [30] 10:40   L.Leonavičiūtė  
 5   Smiltė Mauragytė        11:6  11:6  11:9 [20']  
[2] 09:30   S.Mauragytė      
 12   Marija Rimkutė    11:5  11:2  11:7 [16']      
  [14] 10:05   D.Lygnugarytė    
 13   Ula Kasparavičė      11:6  11:6  11:3 [20']    
[3] 09:30   D.Lygnugarytė      
 4   Dangė Lygnugarytė    11:2  12:7  11:2 [22']       1-a vieta
      [46] 11:40   L.Leonavičiūtė
 3   Liepa Aleknavičiūtė          11:6  11:8  11:4 [24']
[4] 09:30   L.Aleknavičiūtė      
 14   Amanda Vaišvilaitė    11:1  11:1  11:5 [15']      
  [15] 10:05   A.Stankevičiūtė    
 11   Augustė Stankevičiūtė      11:4  11:4  8:11  11:5 [26']    
[5] 09:30   A.Stankevičiūtė      
 6   Vakarė Žilytė    8:11  11:5  11:3  8:11  11:5 [30']      
    [31] 11:00   A.Stankevičiūtė  
 7   Saida Micevičiūtė        11:8  11:5  11:6 [24']  
[6] 09:30   A.Peleckytė      
 10   Atėnė Peleckytė    11:0  11:3  11:5 [16']      
  [16] 10:05   R.Vitkauskaitė    
 15   Dominyka Norgailaitė      11:4  7:11  12:10  11:9 [28']    
[7] 09:45   R.Vitkauskaitė      
 2   Rusnė Vitkauskaitė    11:6  11:3  11:2 [16']    D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [47] 11:40   D.Lygnugarytė
       R.Vitkauskaitė   12:10  8:11  11:9  11:7 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ralytė    
    [32] 11:00   A.Ralytė  
     S.Mauragytė   11:3  11:1  11:5 [17']   5-a vieta
      [48] 11:40   A.Ralytė
     L.Aleknavičiūtė     11:4  11:5  9:11  11:7 [28']
    [33] 11:00   L.Aleknavičiūtė  
     A.Peleckytė   11:4  9:11  13:11  5:11  13:11 [37']  
         
         
       S.Mauragytė   7-a vieta
      [49] 12:00   A.Peleckytė
       A.Peleckytė   11:8  7:11  11:6  11:4 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Narvilaitė    
   A.Narvilaitė   ->    
    [34] 11:00   A.Narvilaitė  
   M.Rimkutė     11:2  11:4  6:11  11:5 [22']  
  [17] 10:05   U.Kasparavičė    
   U.Kasparavičė   10:12  11:8  11:9  11:6 [24']     9-a vieta
      [50] 12:00   V.Žilytė
   A.Vaišvilaitė       11:8  7:11  11:7  11:3 [23']
  [18] 10:05   V.Žilytė    
   V.Žilytė   11:3  11:2  11:3 [15']    
    [35] 11:00   V.Žilytė  
   S.Micevičiūtė     11:3  11:4  11:3 [15']  
  [19] 10:20   S.Micevičiūtė    
   D.Norgailaitė   11:3  11:4  11:5 [16']    
         
       U.Kasparavičė   11-a vieta
      [51] 12:00   U.Kasparavičė
       S.Micevičiūtė   12:10  12:10  11:7 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Rimkutė  
     M.Rimkutė   ->   13-a vieta
      [52] 12:00   M.Rimkutė
     A.Vaišvilaitė     13:11  4:11  11:3  11:8 [25']
    [36] 11:00   A.Vaišvilaitė  
     D.Norgailaitė   11:5  11:2  11:6 [17']  
         
         
        15-a vieta
       D.Norgailaitė
       D.Norgailaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.