Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-02-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [9] 11:20   L.Leonavičiūtė    
 9   Ema Stašaitytė      21:5  21:3 [20']    
[2] 11:00   E.Stašaitytė      
 8   Eglė Smilginaitė    21:6  21:8 [18']      
    [21] 12:05   L.Leonavičiūtė  
 5   Amanda Vaišvilaitė        21:12  21:11 [25']  
[3] 11:00   A.Vaišvilaitė      
 12   Meida Levickaitė    21:2  21:12 [20']      
  [10] 11:20   A.Peleckytė    
 13         21:0  21:9 [22']    
 A.Peleckytė      
 4   Atėnė Peleckytė    ->       1-a vieta
      [35] 12:45   L.Leonavičiūtė
 3   Dangė Lygnugarytė          21:8  21:12 [23']
 D.Lygnugarytė      
 14       ->      
  [11] 11:20   D.Lygnugarytė    
 11   Ugnė Drungilaitė      21:2  21:3 [16']    
[4] 11:00   V.Bernotaitė      
 6   Viktorija Bernotaitė    21:7  21:9 [20']      
    [22] 12:05   D.Lygnugarytė  
 7   Dominyka Norgailaitė        22:20  21:16 [27']  
[5] 11:00   D.Norgailaitė      
 10   Erika Žiaušytė    21:9  21:8 [22']      
  [12] 11:20   L.Aleknavičiūtė    
 15         21:6  21:4 [20']    
 L.Aleknavičiūtė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->    A.Peleckytė   3-a vieta
      [36] 12:45   L.Aleknavičiūtė
       L.Aleknavičiūtė   21:11  21:6 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Stašaitytė    
    [23] 12:05   E.Stašaitytė  
     A.Vaišvilaitė   21:11  21:14 [28']   5-a vieta
      [37] 13:10   E.Stašaitytė
     V.Bernotaitė     21:7  21:3 [17']
    [24] 12:05   D.Norgailaitė  
     D.Norgailaitė   20:22  22:20  21:18 [42']  
         
         
       A.Vaišvilaitė   7-a vieta
      [38] 13:10   A.Vaišvilaitė
       V.Bernotaitė   21:4  21:3 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Smilginaitė    
   E.Smilginaitė   ->    
    [13] 11:40   E.Smilginaitė  
   M.Levickaitė     21:14  21:12 [25']  
   M.Levickaitė    
    ->     9-a vieta
      [27] 12:25   E.Smilginaitė
        21:12  21:6 [17']
   U.Drungilaitė    
   U.Drungilaitė   ->    
    [14] 11:40   U.Drungilaitė  
   E.Žiaušytė     18:21  21:15  21:16 [47']  
   E.Žiaušytė    
    ->    
         
       M.Levickaitė   11-a vieta
      [28] 12:25   M.Levickaitė
       E.Žiaušytė   21:14  21:16 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.