Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas), Data: 2018-05-26, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Deinoras Gudavičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Gudavičius, V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [52] 12:50   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 9   Kristupas Vingelis 
 Paulina Gečaitė 
    21:8  21:11 [18']    
[41] 12:05   N.Beitneris, V.Trakšelytė      
 8   Nojus Beitneris 
 Vykintė Trakšelytė 
  21:5  21:6 [19']      
    [62] 13:35   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė  
 5   Justas Balsys 
 Evelina Karlikauskytė 
      21:15  21:12 [19']  
 J.Balsys, E.Karlikauskytė      
 12       ->      
  [53] 12:50   J.Balsys, E.Karlikauskytė    
 13         21:11  21:10 [18']    
 M.Mackevičius, K.Čyvaitė      
 4   Matas Mackevičius 
 Kotryna Čyvaitė 
  ->       1-a vieta
      [75] 14:15   R.Miščenko, A.Priede
 3   Roberts Renars Miščenko 
 Annemarija Lorena Priede 
        21:15  11:21  21:17 [34']
 R.Miščenko, A.Priede      
 14       ->      
  [54] 12:50   R.Miščenko, A.Priede    
 11         21:12  21:12 [20']    
 P.Sutkaitis, V.Trakšelytė      
 6   Pijus Sutkaitis 
 Vakarė Trakšelytė 
  ->      
    [63] 13:35   R.Miščenko, A.Priede  
 7   Jānis Iļjenko 
 Megija Āboltiņā 
      21:13  21:15 [21']  
[42] 12:05   J.Iļjenko, M.Āboltiņā      
 10   Ignas Cirtautas 
 Elija Saulėnaitė 
  21:12  21:17 [24']      
  [55] 13:10   D.Genys, G.Jurkevičiūtė    
 15         21:7  21:13 [19']    
 D.Genys, G.Jurkevičiūtė      
 2   Dovas Genys 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  ->    J.Balsys, E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [76] 14:15   J.Balsys, E.Karlikauskytė
       D.Genys, G.Jurkevičiūtė   21:16  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Beitneris, V.Trakšelytė    
    [64] 13:35   M.Mackevičius, K.Čyvaitė  
     M.Mackevičius, K.Čyvaitė   21:10  19:21  21:15 [30']   5-a vieta
      [77] 14:35   J.Iļjenko, M.Āboltiņā
     P.Sutkaitis, V.Trakšelytė     21:0 [3']
    [65] 13:55   J.Iļjenko, M.Āboltiņā  
     J.Iļjenko, M.Āboltiņā   15:21  21:17  22:20 [37']  
         
         
       N.Beitneris, V.Trakšelytė   7-a vieta
      [78] 14:35   N.Beitneris, V.Trakšelytė
       P.Sutkaitis, V.Trakšelytė   21:17  21:18 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Vingelis, P.Gečaitė    
   K.Vingelis, P.Gečaitė   ->    
     K.Vingelis, P.Gečaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 13:55   I.Cirtautas, E.Saulėnaitė
        17:21  22:20  21:17 [37']
   .    
    ->    
     I.Cirtautas, E.Saulėnaitė  
   I.Cirtautas, E.Saulėnaitė     ->  
   I.Cirtautas, E.Saulėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.