Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas), Data: 2018-05-26, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Leonavičiūtė        
 32       ->        
  [11] 10:20   L.Leonavičiūtė      
 17   Astrėja Nutautaitė      21:7  21:3 [18']      
[1] 10:00   E.Žiaušytė        
 16   Erika Žiaušytė    26:24  21:16 [26']        
    [25] 11:20   L.Leonavičiūtė    
 9   Saida Micevičiūtė        21:17  21:6 [21']    
 S.Micevičiūtė        
 24       ->        
  [12] 10:20   A.Narvilaitė      
 25         21:15  21:8 [23']      
 A.Narvilaitė        
 8   Agota Narvilaitė    ->        
      [43] 12:30   A.Ralytė  
 5   Smiltė Mauragytė          21:19  21:10 [31']  
 S.Mauragytė        
 28       ->        
  [13] 10:40   S.Mauragytė      
 21   Roberta Neverauskaitė      21:10  21:13 [18']      
[2] 10:00   B.Cirtautaitė        
 12   Barbora Cirtautaitė    21:8  21:6 [17']        
    [26] 11:20   A.Ralytė    
 13   Dominyka Norgailaitė        21:9  21:12 [22']    
[3] 10:00   M.Černiauskaitė        
 20   Milana Černiauskaitė    21:16  21:16 [20']        
  [14] 10:40   A.Ralytė      
 29         21:4  21:3 [17']      
 A.Ralytė        
 4   Aina Ralytė    ->         1-a vieta
        [67] 13:55   V.Žilytė
 3   Dangė Lygnugarytė            21:14  21:17 [26']
 D.Lygnugarytė        
 30       ->        
  [15] 10:40   D.Lygnugarytė      
 19   Milita Zalevskytė      21:8  21:2 [17']      
[4] 10:00   U.Drungilaitė        
 14   Ugnė Drungilaitė    15:21  21:5  21:11 [27']        
    [27] 11:20   D.Bespalova    
 11   Amanda Vaišvilaitė        22:20  16:21  21:11 [38']    
 A.Vaišvilaitė        
 22       ->        
  [16] 10:40   D.Bespalova      
 27         21:6  21:4 [16']      
 D.Bespalova        
 6   Diana Bespalova    ->        
      [44] 12:30   V.Žilytė  
 7   Atėnė Peleckytė          21:10  21:10 [25']  
 A.Peleckytė        
 26       ->        
  [17] 10:40   A.Stankevičiūtė      
 23         21:10  21:6 [22']      
 A.Stankevičiūtė        
 10   Augustė Stankevičiūtė    ->        
    [28] 11:20   V.Žilytė    
 15   Milana Leven        21:9  21:17 [26']    
[5] 10:00   M.Leven        
 18   Greta Mackevičiūtė    21:6  21:5 [18']      L.Leonavičiūtė   3-a vieta
  [18] 10:40   V.Žilytė   [68] 13:55   L.Leonavičiūtė
 31         21:17  21:18 [20']    D.Bespalova   21:8  21:8 [26']
 V.Žilytė        
 2   Vakarė Žilytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Narvilaitė    
      [45] 12:30   A.Narvilaitė  
       S.Mauragytė   21:6  22:20 [19']   5-a vieta
        [69] 13:55   D.Lygnugarytė
       D.Lygnugarytė     21:8  21:14 [20']
      [46] 12:30   D.Lygnugarytė  
       A.Stankevičiūtė   14:21  24:22  21:12 [40']  
           
           
         S.Mauragytė   7-a vieta
        [70] 13:55   A.Stankevičiūtė
         A.Stankevičiūtė   21:7  21:9 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Žiaušytė      
    [29] 11:20   S.Micevičiūtė    
     S.Micevičiūtė   21:2  21:11 [16']    
      [47] 12:30   S.Micevičiūtė  
     B.Cirtautaitė     21:17  21:10 [20']  
    [30] 11:20   B.Cirtautaitė    
     M.Černiauskaitė   21:9  21:15 [21']     9-a vieta
        [71] 14:15   A.Peleckytė
     U.Drungilaitė       21:18  21:19 [25']
    [31] 11:45   A.Vaišvilaitė    
     A.Vaišvilaitė   21:14  21:8 [20']    
      [48] 12:30   A.Peleckytė  
     A.Peleckytė     21:7  21:11 [23']  
    [32] 11:45   A.Peleckytė    
     M.Leven   22:20  21:13 [25']    
           
         B.Cirtautaitė   11-a vieta
        [72] 14:15   A.Vaišvilaitė
         A.Vaišvilaitė   19:21  21:15  21:14 [35']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Žiaušytė    
      [49] 12:50   M.Černiauskaitė  
       M.Černiauskaitė   22:20  19:21  21:19 [35']   13-a vieta
        [73] 14:15   M.Leven
       U.Drungilaitė     21:4  21:6 [18']
      [50] 12:50   M.Leven  
       M.Leven   21:8  21:16 [19']  
           
           
         E.Žiaušytė   15-a vieta
        [74] 14:15   U.Drungilaitė
    Dėl 17-32 vietos      U.Drungilaitė   21:19  21:9 [25']
         
   A.Nutautaitė      
   A.Nutautaitė   ->      
     A.Nutautaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [33] 11:45   D.Norgailaitė  
        8:21  21:14  21:14 [30']  
   R.Neverauskaitė      
   R.Neverauskaitė   ->      
    [19] 11:00   D.Norgailaitė    
   D.Norgailaitė     21:7  21:11 [21']    
   D.Norgailaitė      
    ->       17-a vieta
        [51] 12:50   D.Norgailaitė
          21:19  21:14 [22']
   M.Zalevskytė      
   M.Zalevskytė   ->      
     M.Zalevskytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [34] 11:45   M.Zalevskytė  
        21:15  21:8 [21']  
   .      
    ->      
     G.Mackevičiūtė    
   G.Mackevičiūtė     ->    
   G.Mackevičiūtė      
    ->    A.Nutautaitė   19-a vieta
       
         G.Mackevičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Neverauskaitė  
       R.Neverauskaitė   ->   21-a vieta
         R.Neverauskaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.