Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas), Data: 2018-06-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 14           5.6 
 10           2 
   7           2.4 
   5     2       1 
   5     2       1 
 U-13 
   4     1       0.25 
   7           0.6 
   3     1       0.3 
   3     1       0.13 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   16 d.  10:00  U-13   MV    M.Leven   0:1    M.Rimkutė    
 2   16 d.  10:00  U-13   MV    A.Stankevičiūtė   21:7  21:1    U.Drungilaitė   18'  
 3   16 d.  10:00  U-13   MV    E.Žiaušytė   7:21  2:21    D.Lygnugarytė   17'  
 4   16 d.  10:00  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:3  21:7    L.Golovčenko   17'  
 5   16 d.  10:20  U-13   VV    U.Lygnugaris   4:21  6:21    D.Bronka   15'  
 6   16 d.  10:20  U-17   MX    T.Petrošius  K.Čyvaitė   21:18  21:15    J.Pocius  J.Linkutė   21'  
 7   16 d.  10:20  U-13   MV    L.Leonavičiūtė   21:6  21:10    M.Rimkutė   23'  
 8   16 d.  10:20  U-13   MV    A.Stankevičiūtė   21:16  21:8    D.Lygnugarytė   24'  
 9   16 d.  10:45  U-13   MV    U.Drungilaitė   20:22  21:17  21:16    E.Žiaušytė   39'  
 10   16 d.  10:45  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:10  21:5    D.Bronka   19'  
 11   16 d.  10:45  U-13   VV    U.Lygnugaris   8:21  17:21    L.Golovčenko   21'  
 12   16 d.  10:45  U-17   MX    D.Gudavičius  V.Paulauskaitė   21:8  21:8    J.Pocius  J.Linkutė   19'  
 13   16 d.  11:05  U-13   MV    L.Leonavičiūtė   25:23  21:18    A.Stankevičiūtė   43'  
 14   16 d.  11:05  U-13   MV    M.Rimkutė   14:21  11:21    D.Lygnugarytė   21'  
 15   16 d.  11:05  U-13   MV    M.Leven   21:12  21:12    U.Drungilaitė   23'  
 16   16 d.  11:05  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:5  21:8    U.Lygnugaris   18'  
 17   16 d.  11:30  U-13   VV    D.Bronka   21:16  21:18    L.Golovčenko   22'  
 18   16 d.  11:30  U-17   MX    D.Gudavičius  V.Paulauskaitė   21:12  13:21  17:21    T.Petrošius  K.Čyvaitė   30'  
 19   16 d.  11:30  U-17   MX    D.Genys  V.Trakšelytė   21:7  21:15    J.Balsys  E.Karlikauskytė   19'  
 20   16 d.  11:30  U-13   MD    M.Rimkutė  A.Stankevičiūtė   21:9  21:8    U.Drungilaitė  E.Žiaušytė   25'  
 21   16 d.  11:50  U-17   MX    D.Genys  V.Trakšelytė   21:17  15:21  21:19    T.Petrošius  K.Čyvaitė   35'  
 22   16 d.  11:50  U-17   MX    D.Gudavičius  V.Paulauskaitė   21:9  15:21  21:11    J.Balsys  E.Karlikauskytė   30'  
 23   16 d.  11:50  U-13   MD    L.Leonavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:5  21:6    U.Drungilaitė  E.Žiaušytė   23'  
 24   16 d.  11:50  U-17   MD    P.Gečaitė  E.Saulėnaitė   21:7  21:9    G.Paškevičiūtė  A.Skeivytė   20'  
 25   16 d.  12:15  U-17   VD    G.Brečs  A.Zakis   19:21  21:16  10:21    J.Balsys  J.Pocius   31'  
 26   16 d.  12:15  U-17   VD    D.Genys  D.Gudavičius   21:4  21:6    M.Mackevičius  Ģ.Sermulis   20'  
 27   16 d.  12:15  U-17   VD    M.Gedrimas  V.Šukys   10:21  10:21    S.Skurdauskas  Š.Stumbra   22'  
 28   16 d.  12:15  U-13   MD    L.Leonavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:12  21:3    M.Rimkutė  A.Stankevičiūtė   27'  
 29   16 d.  12:35  U-17   MD    V.Paulauskaitė  V.Trakšelytė   21:2  21:5    G.Paškevičiūtė  A.Skeivytė   13'  
 30   16 d.  12:35  U-17   VD    M.Noreika  T.Petrošius   21:15  21:12    J.Balsys  J.Pocius   22'  
 31   16 d.  12:35  U-17   VD    D.Genys  D.Gudavičius   13:21  14:21    S.Skurdauskas  Š.Stumbra   24'  
 32   16 d.  12:35  U-17   VD    M.Mackevičius  Ģ.Sermulis   5:21  10:21    M.Gedrimas  V.Šukys   19'  
 33   16 d.  13:00  U-13   MX    L.Golovčenko  E.Žiaušytė   8:21  12:21    N.Tenikaitis  M.Leven   20'  
 34   16 d.  13:00  U-17   MD    V.Paulauskaitė  V.Trakšelytė   21:4  21:5    P.Gečaitė  E.Saulėnaitė   17'  
 35   16 d.  13:00  U-17   MD    E.Karlikauskytė  J.Linkutė   21:9  21:11    A.Comaitė  M.Leven   18'  
 36   16 d.  13:00  U-17   VD    M.Noreika  T.Petrošius   21:9  18:21  21:15    S.Skurdauskas  Š.Stumbra   32'  
 37   16 d.  13:25  U-17   VD    J.Balsys  J.Pocius   15:21  12:21    D.Genys  D.Gudavičius   19'  
 38   16 d.  13:25  U-17   VD    G.Brečs  A.Zakis   15:21  21:18  21:16    M.Gedrimas  V.Šukys   37'  
 39   16 d.  13:25  U-17   MD    V.Paulauskaitė  V.Trakšelytė   21:14  18:21  21:10    E.Karlikauskytė  J.Linkutė   31'  
 40   16 d.  13:25  U-17   MD    P.Gečaitė  E.Saulėnaitė   21:23  21:18  18:21    A.Comaitė  M.Leven   34'  
 41   16 d.  13:25  U-13   MX    D.Bronka  U.Drungilaitė   5:21  14:21    N.Tenikaitis  M.Leven   30'  
 42   16 d.  13:45  U-17   VV    J.Balsys   21:19  21:11    A.Zakis   22'  
 43   16 d.  13:45  U-17   VV    S.Skurdauskas   28:26  21:11    V.Šukys   25'  
 44   16 d.  13:45  U-17   VV    Ģ.Sermulis   9:21  4:21    D.Genys   17'  
 45   16 d.  13:45  U-17   VV    T.Petrošius   21:3  21:17    J.Pocius   18'  
 46   16 d.  14:10  U-17   VV    D.Gudavičius   17:21  23:25    G.Brečs   38'  
 47   16 d.  14:10  U-13   MX    D.Bronka  U.Drungilaitė   21:14  18:21  21:14    L.Golovčenko  E.Žiaušytė   34'  
 48   16 d.  14:10  U-17   VV    M.Gedrimas   21:19  18:21  21:11    M.Mackevičius   48'  
 49   16 d.  14:10  U-17   MV    A.Skeivytė   6:21  14:21    A.Comaitė   8'  
 50   16 d.  14:10  U-17   MV    P.Gečaitė   21:6  21:5    G.Paškevičiūtė   8'  
 51   16 d.  14:35  U-17   VV    Š.Stumbra   21:9  21:10    J.Balsys   31'  
 52   16 d.  14:35  U-17   VV    S.Skurdauskas   21:16  21:14    D.Genys   26'  
 53   16 d.  14:35  U-17   VV    T.Petrošius   27:25  21:8    G.Brečs   26'  
 54   16 d.  14:35  U-17   VV    M.Gedrimas   5:21  5:21    M.Noreika   14'  
 55   16 d.  15:00  U-17   VV    V.Šukys   21:8  21:9    Ģ.Sermulis   13'  
 56   16 d.  15:00  U-17   VV    J.Pocius   17:21  20:22    D.Gudavičius   28'  
 57   16 d.  15:00  U-17   MV    V.Paulauskaitė   21:5  21:1    A.Comaitė   15'  
 58   16 d.  15:00  U-17   MV    J.Linkutė   21:10  21:14    K.Čyvaitė   20'  
 59   16 d.  15:25  U-17   MV    V.Trakšelytė   21:13  21:7    E.Saulėnaitė   18'  
 60   16 d.  15:25  U-17   MV    P.Gečaitė   8:21  10:21    E.Karlikauskytė   17'  
 61   16 d.  15:25  U-17   VV    Š.Stumbra   21:11  21:15    S.Skurdauskas   25'  
 62   16 d.  15:25  U-17   VV    T.Petrošius   20:22  13:21    M.Noreika   23'  
 63   16 d.  15:45  U-17   VV    J.Balsys   15:21  18:21    D.Genys   26'  
 64   16 d.  15:45  U-17   VV    G.Brečs   14:21  21:15  21:12    M.Gedrimas   29'  
 65   16 d.  15:45  U-17   VV    A.Zakis   19:21  15:21    V.Šukys   25'  
 66   16 d.  15:45  U-17   VV    D.Gudavičius   21:16  21:18    M.Mackevičius   36'  
 67   16 d.  16:10  U-17   VV    Ģ.Sermulis   10:21  8:21    J.Pocius   26'  
 68   16 d.  16:10  U-17   MV    V.Paulauskaitė   21:9  21:6    J.Linkutė   18'  
 69   16 d.  16:10  U-17   MV    V.Trakšelytė   12:21  21:18  18:21    E.Karlikauskytė   34'  
 70   16 d.  16:10  U-17   MV    A.Comaitė   15:21  15:21    K.Čyvaitė   19'  
 71   16 d.  16:35  U-17   MV    E.Saulėnaitė   10:21  6:21    P.Gečaitė   17'  
 72   16 d.  16:35  U-17   VV    Š.Stumbra   21:8  21:16    M.Noreika   25'  
 73   16 d.  16:35  U-17   VV    S.Skurdauskas   17:21  19:21    T.Petrošius   22'  
 74   16 d.  16:35  U-17   VV    D.Genys   25:23  21:18    G.Brečs   27'  
 75   16 d.  17:00  U-17   VV    J.Balsys   21:23  21:14  19:21    M.Gedrimas   32'  
 76   16 d.  17:00  U-17   VV    V.Šukys   21:14  17:21  21:13    D.Gudavičius   36'  
 77   16 d.  17:00  U-17   VV    A.Zakis   8:21  17:21    M.Mackevičius   21'  
 78   16 d.  17:00  U-17   MV    V.Paulauskaitė   21:10  21:12    E.Karlikauskytė   18'  
 79   16 d.  17:25  U-17   MV    J.Linkutė   18:21  2:21    V.Trakšelytė   18'  
 80   16 d.  17:25  U-17   MV    K.Čyvaitė   21:15  17:21  21:18    P.Gečaitė   31'  
 81   16 d.  17:25  U-17   MV    A.Comaitė   21:18  21:9    E.Saulėnaitė   16'  
 82   16 d.  17:25  U-17   MV    A.Skeivytė   21:11  16:21  20:22    G.Paškevičiūtė   30'  
82 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.