Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas), Data: 2018-06-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16  
 1   Šarūnas Stumbra    Dėl 1-8 vietos      
 Š.Stumbra      
 16       ->      
  [51] 14:35   Š.Stumbra    
 9   Justas Balsys      21:9  21:10 [31']    
[42] 13:45   J.Balsys      
 8   Anrijs Zakis    21:19  21:11 [22']      
    [61] 15:25   Š.Stumbra  
 5   Simas Skurdauskas        21:11  21:15 [25']  
[43] 13:45   S.Skurdauskas      
 12   Vytautas Šukys    28:26  21:11 [25']      
  [52] 14:35   S.Skurdauskas    
 13   Ģirts Sermulis      21:16  21:14 [26']    
[44] 13:45   D.Genys      
 4   Dovas Genys    21:9  21:4 [17']       1-a vieta
      [72] 16:35   Š.Stumbra
 3   Tomas Petrošius          21:8  21:16 [25']
[45] 13:45   T.Petrošius      
 14   Justas Pocius    21:3  21:17 [18']      
  [53] 14:35   T.Petrošius    
 11   Deinoras Gudavičius      27:25  21:8 [26']    
[46] 14:10   G.Brečs      
 6   Gustavs Brečs    21:17  25:23 [38']      
    [62] 15:25   M.Noreika  
 7   Markas Gedrimas        22:20  21:13 [23']  
[48] 14:10   M.Gedrimas      
 10   Matas Mackevičius    21:19  18:21  21:11 [48']      
  [54] 14:35   M.Noreika    
 15         21:5  21:5 [14']    
 M.Noreika      
 2   Mamertas Noreika    ->    S.Skurdauskas   3-a vieta
      [73] 16:35   T.Petrošius
       T.Petrošius   21:17  21:19 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Balsys    
    [63] 15:45   D.Genys  
     D.Genys   21:15  21:18 [26']   5-a vieta
      [74] 16:35   D.Genys
     G.Brečs     25:23  21:18 [27']
    [64] 15:45   G.Brečs  
     M.Gedrimas   14:21  21:15  21:12 [29']  
         
         
       J.Balsys   7-a vieta
      [75] 17:00   M.Gedrimas
       M.Gedrimas   23:21  14:21  21:19 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zakis    
   A.Zakis   ->    
    [65] 15:45   V.Šukys  
   V.Šukys     21:19  21:15 [25']  
  [55] 15:00   V.Šukys    
   Ģ.Sermulis   21:8  21:9 [13']     9-a vieta
      [76] 17:00   V.Šukys
   J.Pocius       21:14  17:21  21:13 [36']
  [56] 15:00   D.Gudavičius    
   D.Gudavičius   21:17  22:20 [28']    
    [66] 15:45   D.Gudavičius  
   M.Mackevičius     21:16  21:18 [36']  
   M.Mackevičius    
    ->    
         
       A.Zakis   11-a vieta
      [77] 17:00   M.Mackevičius
       M.Mackevičius   21:8  21:17 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ģ.Sermulis  
     Ģ.Sermulis   ->   13-a vieta
      [67] 16:10   J.Pocius
     J.Pocius     21:10  21:8 [26']
     J.Pocius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.