Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-8 vietos      
[94] 17:20   M.Sukackaitė      
 16   Agnė Gečaitė    21:0  11:0 [9']      
  [106] 18:25   M.Sukackaitė    
 9   Milana Leven      21:15  21:2 [14']    
[95] 17:45   A.Valantinaitė      
 8   Aistė Valantinaitė    21:7  21:11 [15']      
    [120] 19:50   M.Sukackaitė  
 5   Vakarė Trakšelytė        21:19  21:8 [23']  
[96] 17:45   V.Trakšelytė      
 12   Milana Černiauskaitė    21:2  21:3 [13']      
  [107] 18:45   O.Ščerbakova    
 13   Milita Zalevskytė      21:0    
[97] 17:45   O.Ščerbakova      
 4   Oresta Ščerbakova    21:2  21:5 [12']       1-a vieta
      [131] 20:50   M.Sukackaitė
 3   Evelina Karlikauskytė          21:18  21:8 [23']
[98] 17:45   E.Karlikauskytė      
 14   Eva Pranckutė    21:5  21:4 [13']      
  [108] 18:45   E.Karlikauskytė    
 11   Aistė Comaitė      21:11  21:14 [19']    
[99] 18:05   G.Jurkevičiūtė      
 6   Gabija Jurkevičiūtė    21:14  21:6 [16']      
    [121] 19:50   S.Borisenko  
 7   Kotryna Čyvaitė        21:6  21:5 [13']  
[100] 18:05   K.Čyvaitė      
 10   Saida Micevičiūtė    21:9  21:13 [14']      
  [109] 18:45   S.Borisenko    
 15   Austėja Reifonaitė      21:12  21:6 [15']    
[101] 18:05   S.Borisenko      
 2   Signė Borisenko    21:5  21:4 [14']    O.Ščerbakova   3-a vieta
      [132] 20:50   O.Ščerbakova
       E.Karlikauskytė   21:5  21:5 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Valantinaitė    
    [122] 19:50   A.Valantinaitė  
     V.Trakšelytė   21:0   5-a vieta
      [133] 20:50   G.Jurkevičiūtė
     G.Jurkevičiūtė     22:20  21:12 [21']
    [123] 20:10   G.Jurkevičiūtė  
     K.Čyvaitė   21:18  16:21  21:16 [32']  
         
         
       V.Trakšelytė   7-a vieta
     
       K.Čyvaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Gečaitė      
  [110] 18:45   M.Leven    
   M.Leven   21:0    
    [124] 20:10   M.Leven  
   M.Černiauskaitė     21:19  21:14 [20']  
  [111] 19:05   M.Černiauskaitė    
   M.Zalevskytė   21:4  21:19 [19']     9-a vieta
      [134] 20:50   M.Leven
   E.Pranckutė       21:16  21:11 [19']
  [112] 19:05   A.Comaitė    
   A.Comaitė   15:21  21:11  21:9 [24']    
    [125] 20:10   S.Micevičiūtė  
   S.Micevičiūtė     21:15  23:21 [20']  
  [113] 19:05   S.Micevičiūtė    
   A.Reifonaitė   21:5  21:6 [13']    
         
       M.Černiauskaitė   11-a vieta
     
       A.Comaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Gečaitė    
     M.Zalevskytė  
     M.Zalevskytė   21:0   13-a vieta
     
     E.Pranckutė     ->
     
     A.Reifonaitė   ->  
         
         
       A.Gečaitė   15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.