Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
[79] 17:10   A.Rimkus      
 16   Juozas Kovarskas    21:7  21:14 [21']      
  [87] 18:05   A.Rimkus    
 9   Adomas Kovarskas      18:21  21:10  21:10 [20']    
[80] 17:10   A.Kovarskas      
 8   Jaronimas Sazanskis    17:21  22:20  22:20 [38']      
    [95] 18:55   A.Rimkus  
 5   Darius Kairys        21:18  21:18 [22']  
[81] 17:10   D.Kairys      
 12   Mindaugas Dobilas    21:11  21:13 [22']      
  [88] 18:05   D.Kairys    
 13   Tadas Dargis      21:19  23:21 [30']    
[83] 17:35   M.Brazauskas      
 4   Marius Brazauskas    21:11  21:15 [19']       1-a vieta
      [103] 19:45   J.Adomaitis
 3   Saulius Eibukas          21:18  21:11 [26']
[84] 17:35   S.Eibukas      
 14   Tadas Jarutis    21:13  21:9 [17']      
  [89] 18:05   S.Eibukas    
 11   Raimundas Masevičius      21:11  21:15 [15']    
[82] 17:35   Ž.Ramonas      
 6   Žanas Ramonas    21:16  21:15 [23']      
    [96] 18:55   J.Adomaitis  
 7   Juozas Adomaitis        22:20  21:13 [23']  
[85] 17:35   J.Adomaitis      
 10   Vaidas Turolevičius    21:8  16:21  21:18 [27']      
  [90] 18:30   J.Adomaitis    
 15   Ramūnas Ražanauskas      20:22  21:18  21:15 [31']    
[86] 18:05   A.Vilčinskas      
 2   Audrius Vilčinskas    21:7  21:15 [18']    D.Kairys   3-a vieta
      [104] 19:45   S.Eibukas
       S.Eibukas   21:15  23:21 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kovarskas    
    [97] 18:55   M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:11  23:21 [18']   5-a vieta
      [105] 19:45   A.Vilčinskas
     Ž.Ramonas     21:16  18:21  21:18 [32']
    [98] 19:20   A.Vilčinskas  
     A.Vilčinskas   21:13  21:19 [20']  
         
         
       A.Kovarskas   7-a vieta
      [106] 20:15   A.Kovarskas
       Ž.Ramonas   21:14  15:21  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Kovarskas      
  [91] 18:30   J.Sazanskis    
   J.Sazanskis   21:14  21:14 [20']    
    [99] 19:20   T.Dargis  
   M.Dobilas     21:10  21:19 [25']  
  [92] 18:30   T.Dargis    
   T.Dargis   21:16  14:21  21:16 [27']     9-a vieta
      [107] 20:15   V.Turolevičius
   T.Jarutis       21:15  21:18 [19']
  [93] 18:30   R.Masevičius    
   R.Masevičius   21:8  21:13 [17']    
    [100] 19:20   V.Turolevičius  
   V.Turolevičius     21:8  21:11 [19']  
  [94] 18:55   V.Turolevičius    
   R.Ražanauskas   21:4  21:15 [19']    
         
       J.Sazanskis   11-a vieta
      [108] 20:15   J.Sazanskis
       R.Masevičius   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Kovarskas    
    [101] 19:20   M.Dobilas  
     M.Dobilas   21:18  21:13 [15']   13-a vieta
      [109] 20:15   M.Dobilas
     T.Jarutis     21:14  21:12 [23']
    [102] 19:45   R.Ražanauskas  
     R.Ražanauskas   21:16  21:14 [21']  
         
         
       J.Kovarskas   15-a vieta
      [110] 20:40   J.Kovarskas
       T.Jarutis   21:19  21:13 [18']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.