Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2018, Data: 2018-03-17, Vieta: VDU, Kaunas . Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
21
15
21
13
 16'
21
17
21
9
 25'
84/54
30
2
1
2 Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
15
21
13
21
 16'
21
14
15
21
14
21
 46'
78/98
-20
0
3
3 Antanas Mizgiris 
 Aurimas Mizgiris 
17
21
9
21
 25'
14
21
21
15
21
14
 46'
82/92
-10
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Vaškevičius 
 Benas Vaškevičius 
21
19
21
17
 35'
21
15
21
13
 22'
84/64
20
2
1
2 Valentinas Bagdanavičius 
 Vilius Bagdanavičius 
19
21
17
21
 35'
21
12
21
17
 55'
78/71
7
1
2
3 Piotr Olow 
 Tomasz Perkovski 
15
21
13
21
 22'
12
21
17
21
 55'
57/84
-27
0
3



2018-03-17  
   1-a vieta
 1    Arnoldas Slušnys,  Edgaras Slušnys  
[80] 12:45   A.Slušnys, E.Slušnys
 2    Tomas Vaškevičius,  Benas Vaškevičius   21:19  14:21  21:19 [37']
   



2018-03-17  
   3-a vieta
 4    Valentinas Bagdanavičius,  Vilius Bagdanavičius  
[81] 12:45   A.Mizgiris, A.Mizgiris
 5    Antanas Mizgiris,  Aurimas Mizgiris   21:14  21:16 [27']
   



2018-03-17  
   5-a vieta
 3    Mantas Palubinskas,  Povilas Palubinskas  
[82] 12:45   P.Olow, T.Perkovski
 6    Piotr Olow,  Tomasz Perkovski   21:18  22:20 [30']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.