Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2018, Data: 2018-03-17, Vieta: VDU, Kaunas . Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaida Slušnienė 
 Violeta Slušnienė 
21
10
21
13
 24'
21
13
21
13
 24'
21
15
21
3
 21'
126/67
59
3
1
2 Vaiva Bubulytė 
 Rūta Bubulienė 
10
21
13
21
 24'
21
14
21
8
21
13
24
26
21
10
 39'
131/113
18
2
2
3 Laima Chomskytė 
 Jurga Chomskytė 
13
21
13
21
 24'
14
21
8
21
14
21
13
21
 26'
75/126
-51
0
4
4 Malgorzata Krysiak 
 Marta Romanowska 
15
21
3
21
 21'
13
21
26
24
10
21
 39'
21
14
21
13
 26'
109/135
-26
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Perla Murėnaitė 
 Eglė Murėnienė 
21
12
21
5
 23'
21
12
21
7
 23'
7
21
12
21
 23'
103/78
25
2
2
2 Vykintė Trakšelytė 
 Vakarė Trakšelytė 
12
21
5
21
 23'
12
21
17
21
 53'
5
21
3
21
 19'
54/126
-72
0
4
3 Milda Plytnikaitė 
 Monika Plytnikaitė 
12
21
7
21
 23'
21
12
21
17
 53'
2
21
8
21
 19'
71/113
-42
1
3
4 Anastasiya Khomich 
 Oksana Khomicz 
21
7
21
12
 23'
21
5
21
3
 19'
21
2
21
8
 19'
126/37
89
3
1



2018-03-17  
   1-a vieta
 1    Vaida Slušnienė,  Violeta Slušnienė  
[84] 13:10   A.Khomich, O.Khomicz
 8    Anastasiya Khomich,  Oksana Khomicz   21:2  21:11 [18']
   



2018-03-17  
   3-a vieta
 2    Perla Murėnaitė,  Eglė Murėnienė  
[85] 13:10   P.Murėnaitė, E.Murėnienė
 3    Vaiva Bubulytė,  Rūta Bubulienė   21:6  23:21 [41']
   



2018-03-17  
   5-a vieta
 6    Milda Plytnikaitė,  Monika Plytnikaitė  
[86] 13:10   M.Plytnikaitė, M.Plytnikaitė
 7    Malgorzata Krysiak,  Marta Romanowska   21:17  21:18 [28']
   



2018-03-17  
   7-a vieta
 4    Vykintė Trakšelytė,  Vakarė Trakšelytė  
[87] 13:10   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė
 5    Laima Chomskytė,  Jurga Chomskytė   21:10  21:14 [24']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.