Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2018, Data: 2018-03-17, Vieta: VDU, Kaunas . Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaida Slušnienė 
 Violeta Slušnienė 
21
10
21
13
 24'
21
13
21
13
 24'
21
15
21
3
 21'
126/67
59
3
1
2 Vaiva Bubulytė 
 Rūta Bubulienė 
10
21
13
21
 24'
21
14
21
8
21
13
24
26
21
10
 39'
131/113
18
2
2
3 Laima Chomskytė 
 Jurga Chomskytė 
13
21
13
21
 24'
14
21
8
21
14
21
13
21
 26'
75/126
-51
0
4
4 Malgorzata Krysiak 
 Marta Romanowska 
15
21
3
21
 21'
13
21
26
24
10
21
 39'
21
14
21
13
 26'
109/135
-26
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Perla Murėnaitė 
 Eglė Murėnienė 
21
12
21
5
 23'
21
12
21
7
 23'
7
21
12
21
 23'
103/78
25
2
2
2 Vykintė Trakšelytė 
 Vakarė Trakšelytė 
12
21
5
21
 23'
12
21
17
21
 53'
5
21
3
21
 19'
54/126
-72
0
4
3 Milda Plytnikaitė 
 Monika Plytnikaitė 
12
21
7
21
 23'
21
12
21
17
 53'
2
21
8
21
 19'
71/113
-42
1
3
4 Anastasiya Khomich 
 Oksana Khomicz 
21
7
21
12
 23'
21
5
21
3
 19'
21
2
21
8
 19'
126/37
89
3
1



2018-03-17  
   1-a vieta
 1    Vaida Slušnienė,  Violeta Slušnienė  
[84] 13:10   A.Khomich, O.Khomicz
 8    Anastasiya Khomich,  Oksana Khomicz   21:2  21:11 [18']
   



2018-03-17  
   3-a vieta
 2    Perla Murėnaitė,  Eglė Murėnienė  
[85] 13:10   P.Murėnaitė, E.Murėnienė
 3    Vaiva Bubulytė,  Rūta Bubulienė   21:6  23:21 [41']
   



2018-03-17  
   5-a vieta
 6    Milda Plytnikaitė,  Monika Plytnikaitė  
[86] 13:10   M.Plytnikaitė, M.Plytnikaitė
 7    Malgorzata Krysiak,  Marta Romanowska   21:17  21:18 [28']
   



2018-03-17  
   7-a vieta
 4    Vykintė Trakšelytė,  Vakarė Trakšelytė  
[87] 13:10   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė
 5    Laima Chomskytė,  Jurga Chomskytė   21:10  21:14 [24']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.