Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2018, Data: 2018-03-17, Vieta: VDU, Kaunas . Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Benas Bačkaitis 
 Asta Bačkaitienė 
14
21
15
21
 25'
21
15
21
17
 14'
71/74
-3
1
2
2 Emilis Jonkus 
 Dovilė Jonkuvienė 
21
14
21
15
 25'
21
6
21
9
 19'
84/44
40
2
1
3 Remigijus Peleckis 
 Elija Peleckytė 
15
21
17
21
 14'
6
21
9
21
 19'
47/84
-37
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jovitas Gatelis 
 Urtė Gatelytė 
14
21
21
16
18
21
 34'
21
18
21
8
 21'
95/84
11
1
2
2 Kęstutis Lasinskas 
 Ūla Lasinskaitė 
21
14
16
21
21
18
 34'
21
8
21
8
 23'
100/69
31
2
1
3 Saulius Radzevičius 
 Viltė Radzevičiūtė 
18
21
8
21
 21'
8
21
8
21
 23'
42/84
-42
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jonas Seniūnas 
 Nomeda Seniūnaitė 
21
16
21
14
 23'
24
22
21
12
 30'
87/64
23
2
1
2 Joris Šveistys 
 Eglė Gedminienė 
16
21
14
21
 23'
27
25
21
10
 30'
78/77
1
1
2
3 Justas Paškevičius 
 Ieva Paškevičiūtė 
22
24
12
21
 30'
25
27
10
21
 30'
69/93
-24
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Matas Kareckas 
 Jurgita Kareckienė 
19
21
18
21
 28'
15
21
15
21
 27'
67/84
-17
0
3
2 Evaldas Gedminas 
 Gustė Gedminaitė 
21
19
21
18
 28'
24
22
21
15
 26'
87/74
13
2
1
3 Mindaugas Dobilas 
 Fausta Dobilaitė 
21
15
21
15
 27'
22
24
15
21
 26'
79/75
4
1
2



2018-03-17 2018-03-17  
 5    Emilis Jonkus,  Dovilė Jonkuvienė  Dėl 1 vietos  
[184] 19:50   E.Jonkus, D.Jonkuvienė  
 8    Evaldas Gedminas,  Gustė Gedminaitė   21:11  21:4 [19']  1-a vieta
  [204] 21:30   K.Lasinskas, Ū.Lasinskaitė
 6    Kęstutis Lasinskas,  Ūla Lasinskaitė     19:21  21:19  22:20 [24']
[185] 19:50   K.Lasinskas, Ū.Lasinskaitė  
 3    Jonas Seniūnas,  Nomeda Seniūnaitė   21:15  19:21  21:14 [41']  
     
   Dėl 3 vietos  
   E.Gedminas, G.Gedminaitė  3-a vieta
  [205] 21:30   J.Seniūnas, N.Seniūnaitė
   J.Seniūnas, N.Seniūnaitė   21:15  21:9 [31']
     



2018-03-17 2018-03-17  
 1    Benas Bačkaitis,  Asta Bačkaitienė  Dėl 5 vietos  
[186] 19:50   B.Bačkaitis, A.Bačkaitienė  
 12  Mindaugas Dobilas,  Fausta Dobilaitė   20:22  26:24  21:19 [38']  5-a vieta
  [206] 21:30   J.Gatelis, U.Gatelytė
 7    Joris Šveistys,  Eglė Gedminienė     22:24  23:21  21:9 [28']
[187] 19:50   J.Gatelis, U.Gatelytė  
 2    Jovitas Gatelis,  Urtė Gatelytė   21:16  21:18 [23']  
     
   Dėl 7 vietos  
   M.Dobilas, F.Dobilaitė  7-a vieta
  [207] 21:30   M.Dobilas, F.Dobilaitė
   J.Šveistys, E.Gedminienė   21:19  21:15 [27']
     



2018-03-17 2018-03-17  
 4    Matas Kareckas,  Jurgita Kareckienė  Dėl 9 vietos  
[188] 19:50   M.Kareckas, J.Kareckienė  
 9    Remigijus Peleckis,  Elija Peleckytė   21:15  21:12 [25']  9-a vieta
  [208] 21:30   M.Kareckas, J.Kareckienė
 10  Saulius Radzevičius,  Viltė Radzevičiūtė     21:0
[189] 19:50   S.Radzevičius, V.Radzevičiūtė  
 11  Justas Paškevičius,  Ieva Paškevičiūtė   21:0  
     
   Dėl 11 vietos  
   R.Peleckis, E.Peleckytė  11-a vieta
  [209] 21:30   R.Peleckis, E.Peleckytė
   J.Paškevičius, I.Paškevičiūtė   21:0
     



 
 13    Dėl 13 vietos  
 
 14     ->  13-a vieta
 
 15       ->
 
 16     ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.