Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2018, Data: 2018-03-17, Vieta: VDU, Kaunas . Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Bernardas Švarplys 
 Andrius Švarplys 
21
16
21
8
 19'
21
6
21
6
 26'
84/36
48
2
1
2 Domas Daugėla 
 Jonas Daugėla 
16
21
8
21
 19'
21
16
18
21
21
10
 30'
84/89
-5
1
2
3 Rokas Šadauskas 
 Aurelijus Šadauskas 
6
21
6
21
 26'
16
21
21
18
10
21
 30'
59/102
-43
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Daugirdas Špakauskas 
 Kąstytis Špakauskas 
19
21
21
23
 27'
15
21
21
18
18
21
 43'
94/104
-10
0
3
2 Emilis Jonkus 
 Martynas Jonkus 
21
19
23
21
 27'
21
12
21
11
 18'
86/63
23
2
1
3 Andrius Paškevičius 
 Justas Paškevičius 
21
15
18
21
21
18
 43'
12
21
11
21
 18'
83/96
-13
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rokas Lesinskas 
 Audrius Lesinskas 
18
21
10
21
 30'
21
12
21
12
 17'
70/66
4
1
2
2 Adomas Zavackas 
 Rimantas Zavackas 
21
18
21
10
 30'
21
16
16
21
21
17
 33'
100/82
18
2
1
3 Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
12
21
12
21
 17'
16
21
21
16
17
21
 33'
78/100
-22
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurimas Kamantauskas 
 Benediktas Kamantauskas 
21
14
21
12
 3'
42/26
16
1
1
2 Joris Šveistys 
 Evaldas Gedminas 
14
21
12
21
 3'
26/42
-16
0
2



2018-03-17 2018-03-17  
 1    Bernardas Švarplys,  Andrius Švarplys  Dėl 1 vietos  
[74] 12:25   B.Švarplys, A.Švarplys  
 4    Aurimas Kamantauskas,  Benediktas Kamantauskas   21:12  21:15 [16']  1-a vieta
  [105] 14:05   B.Švarplys, A.Švarplys
 6    Emilis Jonkus,  Martynas Jonkus     21:7  21:11 [16']
[75] 12:25   A.Zavackas, R.Zavackas  
 7    Adomas Zavackas,  Rimantas Zavackas   21:19  21:15 [9']  
     
   Dėl 3 vietos  
   A.Kamantauskas, B.Kamantauskas  3-a vieta
  [106] 14:05   E.Jonkus, M.Jonkus
   E.Jonkus, M.Jonkus   17:21  21:19  21:9 [48']
     



2018-03-17 2018-03-17  
 3    Rokas Lesinskas,  Audrius Lesinskas  Dėl 5 vietos  
[76] 12:25   R.Lesinskas, A.Lesinskas  
 10  Andrius Paškevičius,  Justas Paškevičius   21:16  19:21  21:15 [28']  5-a vieta
  [107] 14:05   D.Daugėla, J.Daugėla
 8    Joris Šveistys,  Evaldas Gedminas     17:21  21:18  25:23 [17']
[77] 12:25   D.Daugėla, J.Daugėla  
 5    Domas Daugėla,  Jonas Daugėla   21:11  21:14 [16']  
     
   Dėl 7 vietos  
   A.Paškevičius, J.Paškevičius  7-a vieta
  [108] 14:05   A.Paškevičius, J.Paškevičius
   J.Šveistys, E.Gedminas   21:16  21:18 [20']
     



2018-03-17 2018-03-17  
 9    Rokas Šadauskas,  Aurelijus Šadauskas  Dėl 9 vietos  
 R.Šadauskas, A.Šadauskas  
 12     ->  9-a vieta
  [115] 14:30   D.Špakauskas, K.Špakauskas
 11  Ernestas Jarulaitis,  Justinas Jarulaitis     21:0
[83] 12:50   D.Špakauskas, K.Špakauskas  
 2    Daugirdas Špakauskas,  Kąstytis Špakauskas   21:13  21:18 [18']  
     
   Dėl 11 vietos  
   11-a vieta
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   ->
     



 
 13    Dėl 13 vietos  
 
 14     ->  13-a vieta
 
 15       ->
 
 16     ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.