Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

MĖGĖJŲ BADMINTONO LYGA, Data: 2018-02-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaidas Markevičius 
 Jonas Bartkus 
12
21
12
21
 17'
21
14
16
21
21
13
 26'
21
16
21
16
 18'
19
21
21
13
21
11
 29'
21
10
21
8
 14'
227/185
42
4
2
2 Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
21
12
21
12
 17'
21
23
21
17
21
4
 26'
21
17
19
21
18
21
 31'
21
12
21
15
 18'
21
7
21
6
 13'
247/167
80
4
1
3 Marius Brazauskas 
 Elmoras Adakauskas 
14
21
21
16
13
21
 26'
23
21
17
21
4
21
 26'
8
21
21
12
15
21
 26'
21
16
21
18
 19'
21
11
21
17
 16'
220/237
-17
2
4
4 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
16
21
16
21
 18'
17
21
21
19
21
18
 31'
21
8
12
21
21
15
 26'
21
12
21
12
 18'
21
10
21
18
 17'
229/196
33
4
3
5 Simas Kanapeckas 
 Romualdas Kanapeckas 
21
19
13
21
11
21
 29'
12
21
15
21
 18'
16
21
18
21
 19'
12
21
12
21
 18'
21
18
21
5
 18'
172/210
-38
1
5
6 Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
10
21
8
21
 14'
7
21
6
21
 13'
11
21
17
21
 16'
10
21
18
21
 17'
18
21
5
21
 18'
110/210
-100
0
6

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.