Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

MĖGĖJŲ BADMINTONO LYGA, Data: 2018-02-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Mindaugas Kelpšas 
 Agnė Krušataitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Kelpšas, A.Krušataitė      
 16       ->      
  [8] 13:25    M.Kelpšas, A.Krušataitė    
 9   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
    21:10  21:17 [16']    
[1] 13:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 8  Audrius Šešplaukis 
 Živilė Urbienė 
  21:9  21:16 [17']      
    [15] 13:50    M.Kelpšas, A.Krušataitė  
 5   Skirmantas Tomkevičius 
 Luiza Ivanauskaitė 
      21:12  17:21  21:17 [29']  
[2] 13:00    S.Tomkevičius, L.Ivanauskaitė      
 12  Valdas Radickas 
 Rūta Radickienė 
  21:11  21:5 [12']      
  [9] 13:25    S.Tomkevičius, L.Ivanauskaitė    
 13         19:21  21:10  21:15 [32']    
 P.Rudokas, G.Ramanauskaitė      
 4   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [24] 14:15    M.Kelpšas, A.Krušataitė
 3   Romualdas Kanapeckas 
 Akvilė Kazlienė  
        21:10  21:11 [14']
 R.Kanapeckas, A.Kazlienė      
 14       ->      
  [10] 13:25    R.Kanapeckas, A.Kazlienė    
 11  Marius Jogėla 
 Vaiva Jogėlienė 
    21:8  21:9 [13']    
[3] 13:00    M.Šimkus, A.Šimanskaitė      
 6   Mindaugas Šimkus 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:5  21:9 [14']      
    [16] 13:50    R.Kanapeckas, A.Kazlienė  
 7   Pritesh Kwatra 
 Viktorija Dudėnienė 
      21:7  21:13 [13']  
[4] 13:00    P.Kwatra, V.Dudėnienė      
 10   Jonas Smaliukas 
 Greta Smaliukė 
  21:13  14:21  21:15 [24']      
  [11] 13:25    P.Kwatra, V.Dudėnienė    
 15         22:20  21:15 [21']    
 G.Butvilas, D.Bogatko      
 2   Giedrius Butvilas 
 Dalia Bogatko 
  ->    S.Tomkevičius, L.Ivanauskaitė   3-a vieta
      [25] 14:40    S.Tomkevičius, L.Ivanauskaitė
       P.Kwatra, V.Dudėnienė   21:16  16:21  21:19 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
    [17] 13:50    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   21:16  21:15 [19']   5-a vieta
      [26] 14:40    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
     M.Šimkus, A.Šimanskaitė     21:10  21:16 [16']
    [18] 13:50    G.Butvilas, D.Bogatko  
     G.Butvilas, D.Bogatko   21:18  17:21  21:15 [33']  
         
         
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   7-a vieta
      [27] 14:40    M.Šimkus, A.Šimanskaitė
       M.Šimkus, A.Šimanskaitė   21:19  21:13 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Šešplaukis, Ž.Urbienė    
   A.Šešplaukis, Ž.Urbienė   ->    
    [19] 14:15    A.Šešplaukis, Ž.Urbienė  
   V.Radickas, R.Radickienė     21:9  21:6 [12']  
   V.Radickas, R.Radickienė    
    ->     9-a vieta
      [28] 14:40    A.Šešplaukis, Ž.Urbienė
        18:21  21:16  21:13 [27']
   M.Jogėla, V.Jogėlienė    
   M.Jogėla, V.Jogėlienė   ->    
    [20] 14:15    J.Smaliukas, G.Smaliukė  
   J.Smaliukas, G.Smaliukė     21:8  21:7 [12']  
   J.Smaliukas, G.Smaliukė    
    ->    
         
       V.Radickas, R.Radickienė   11-a vieta
      [29] 14:40    M.Jogėla, V.Jogėlienė
       M.Jogėla, V.Jogėlienė   21:13  21:9 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.