Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC JUNIOR (5), Data: 2018-02-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [11] 10:20    D.Tankevič      
 17   Majus Masonas      21:6  21:2 [12']      
[1] 10:00    B.Kamantauskas        
 16   Benediktas Kamantauskas    21:7  21:10 [11']        
    [31] 11:00    D.Tankevič    
 9   Rojus Ivanauskas        21:15  21:10 [21']    
 R.Ivanauskas        
 24       ->        
  [9] 10:20    E.Jonkus      
 25         21:9  21:4 [13']      
 E.Jonkus        
 8   Emilis Jonkus    ->        
      [51] 12:00    D.Tankevič  
 5   Matas Stravinskas          21:7  21:9 [19']  
 M.Stravinskas        
 28       ->        
  [10] 10:20    M.Stravinskas      
 21         21:8  21:4 [13']      
 I.Kovas        
 12   Ignas Kovas    ->        
    [32] 11:00    M.Stravinskas    
 13   Adomas Zavackas        20:22  21:14  21:11 [33']    
[2] 10:00    A.Zavackas        
 20   Augustas Kuzminskas    21:8  21:8 [12']        
  [12] 10:20    A.Zavackas      
 29         21:13  21:13 [18']      
 J.Mažeika        
 4   Juozas Mažeika    ->         1-a vieta
        [68] 12:40    D.Tankevič
 3   Adomas Mažeika            21:4  21:4 [19']
 A.Mažeika        
 30       ->        
  [13] 10:20    A.Mažeika      
 19   Matas Gudaitis      21:5  21:14 [16']      
[3] 10:00    D.Tankevič        
 14   Daniel Tankevič    21:2  21:4 [14']        
    [33] 11:20    D.Leonovič    
 11   Arijus Baranauskas        21:19  21:7 [18']    
 A.Baranauskas        
 22       ->        
  [14] 10:20    D.Leonovič      
 27         21:11  21:12 [17']      
 D.Leonovič        
 6   Daniel Leonovič    ->        
      [52] 12:00    D.Leonovič  
 7   Pijus Kovas          21:18  21:10 [18']  
 P.Kovas        
 26       ->        
  [15] 10:20    P.Kovas      
 23         15:21  23:21  21:12 [28']      
 B.Markevičius        
 10   Benas Markevičius    ->        
    [34] 11:20    T.Puišys    
 15   Rokas Lesinskas        21:8  21:11 [19']    
[4] 10:00    R.Lesinskas        
 18   Dominykas Puchovičius    21:7  21:4 [12']      M.Stravinskas   3-a vieta
  [16] 10:20    T.Puišys   [69] 12:40    T.Puišys
 31         21:16  20:22  21:19 [34']    T.Puišys   21:15  21:10 [18']
 T.Puišys        
 2   Tautvydas Puišys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Jonkus    
      [53] 12:00    E.Jonkus  
       A.Zavackas   21:12  21:6 [15']   5-a vieta
        [70] 12:40    E.Jonkus
       A.Mažeika     21:1  21:11 [11']
      [54] 12:00    A.Mažeika  
       P.Kovas   19:21  21:6  21:7 [27']  
           
           
         A.Zavackas   7-a vieta
        [71] 12:40    A.Zavackas
         P.Kovas   21:12  18:21  21:15 [32']
      Dėl 9-16 vietos      
     B.Kamantauskas      
    [35] 11:20    R.Ivanauskas    
     R.Ivanauskas   21:13  21:17 [15']    
      [55] 12:00    R.Ivanauskas  
     I.Kovas     21:19  21:13 [19']  
    [36] 11:20    J.Mažeika    
     J.Mažeika   21:4  21:4 [12']     9-a vieta
        [72] 12:40    R.Lesinskas
     D.Tankevič       21:18  21:12 [18']
    [37] 11:20    A.Baranauskas    
     A.Baranauskas   21:7  21:6 [16']    
      [56] 12:00    R.Lesinskas  
     B.Markevičius     21:6  21:17 [17']  
    [38] 11:20    R.Lesinskas    
     R.Lesinskas   21:11  21:13 [16']    
           
         J.Mažeika   11-a vieta
        [73] 13:00    A.Baranauskas
         A.Baranauskas   21:15  21:8 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       B.Kamantauskas    
      [57] 12:20    B.Kamantauskas  
       I.Kovas   21:4  21:8 [12']   13-a vieta
        [74] 13:00    B.Markevičius
       D.Tankevič     13:21  22:20  21:18 [28']
      [58] 12:20    B.Markevičius  
       B.Markevičius   21:7  21:12 [16']  
           
           
         I.Kovas   15-a vieta
        [75] 13:00    D.Tankevič
    Dėl 17-32 vietos      D.Tankevič   21:17  21:11 [18']
         
   M.Masonas      
   M.Masonas   ->      
     M.Masonas    
      ->    
   .      
    ->      
      [17] 10:40    A.Kuzminskas  
        21:13  21:18 [12']  
   .      
    ->      
     A.Kuzminskas    
   A.Kuzminskas     ->    
   A.Kuzminskas      
    ->       17-a vieta
        [39] 11:20    A.Kuzminskas
          21:4  21:9 [11']
   M.Gudaitis      
   M.Gudaitis   ->      
     M.Gudaitis    
      ->    
   .      
    ->      
      [18] 10:40    D.Puchovičius  
        21:10  21:3 [24']  
   .      
    ->      
     D.Puchovičius    
   D.Puchovičius     ->    
   D.Puchovičius      
    ->    M.Masonas   19-a vieta
        [40] 11:20    M.Masonas
         M.Gudaitis   21:9  21:9 [14']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.