Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (5), Data: 2018-02-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Justas Žukauskas   Dėl 1-4 vietų    
 J.Žukauskas    
 8       ->    
  [48] 11:40    J.Žukauskas  
 5   Adas Kaminskas      21:13  21:17 [16']  
[26] 11:00    A.Klimavičius    
 4   Aistis Klimavičius    21:17  6:21  21:17 [27']    1-a vieta
    [64] 12:20    J.Žukauskas
 3   Domas Daugėla        21:19  21:10 [19']
[27] 11:00    D.Daugėla    
 6   Paulius Jakubčionis    21:6  21:8 [12']    
  [49] 12:00    N.Budrikas  
 7   Rokas Barkauskas      21:18  21:8 [21']  
[28] 11:00    N.Budrikas    
 2   Nojus Budrikas    21:7  21:8 [13']    
     
     A.Klimavičius  3-a vieta
  [65] 12:40    D.Daugėla
   D.Daugėla   21:5  21:16 [14']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Kaminskas  
   A.Kaminskas   ->  5-a vieta
    [66] 12:40    A.Kaminskas
   P.Jakubčionis     18:21  21:15  21:17 [30']
  [50] 12:00    R.Barkauskas  
   R.Barkauskas   21:11  21:11 [13']  
       
       
     7-a vieta
   
     P.Jakubčionis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.